Дебютний кліп Брукліна Бекхема в якості режисера
Незважаючи на плітки про невдале стажування у відомого фотографа.
Б

руклін, старший син зіркового подружжя Девіда та Вікторії Бекхемів, нещодавно розпочав кар’єру фотографа. Для розвитку в обраній сфері 20-річний хлопець переїхав до Нью-Йорка та влаштувався на стажування до відомого фотографа Джона Ранкіна Уоделла, який працює з виданнями Harper’s Bazaar, ELLE і GQ, а також з брендами Versace, Escada та іншими. Але вже кілька днів у світових ЗМІ ширяться чутки, що стажування Бруклін провалив: мовляв, його робота не задовольняє професійну команду, й у Брукліна не вистачає навіть базових знань для гідного виконання найпростіших завдань.

Однак все це не завадило хлопцеві дебютувати в якості режисера: Бруклін зняв свій перший кліп на композицію End Of The World для британського інді-рок гурту Jaws. За визнанням первістка зіркової пари, у майбутньому він хотів би більше часу приділяти саме режисурі.

«Я закохався в цю пісню, щойно почувши її. Мені в голову одразу прийшла ідея кліпу. Я зустрівся з їх фронтменом Коннором та з іншими членами гурту, щоб дізнатися, чи можу я для них зрежисерувати відео. Їм сподобалася ідея, і ми приступили до роботи. Мені було дуже весело працювати над кліпом. У майбутньому я б хотів знімати більше подібних відео», – зауважив новоспечений кліпмейкер. Як вам дебютна робота?

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: