День із Audi Q5: Міла Заболотна за кермом сучасної автівки
Відома блогерка та співзасновниця імідж-піар агенції розповідає про особливості сучасного кросовера.

Комфортний автомобіль — запорука успіху сучасної бізнес-леді. Співзасновниця імідж-піар агенції Harmonious Inspiration та відома блогерка Міла Заболотна залюбки ділиться деталями власних буднів, значну частину яких проводить за кермом автівки улюбленого бренду. Сьогодні дівчина вирішила протестувати одну із найбажаніших моделей Audi Q5, яку обрала у салоні офіційного дилера Audi в Україні «Ауді Центр Віпос». Про свій насичений день та функціональні особливості сучасного кросовера Міла розповідає у нашому матеріалі.

Audi Q5 40 TDI quattro 204 к.с. абсолютно для кожного власника стане другим домом. За кермом цього автомобіля ви відчуєте себе впевнено і у безпеці та, безперечно, оціните його німецьку якість і  технічні переваги.

Основні характеристики, які я однозначно для себе виділила в цій моделі — технологічність та економічність.

До того ж ця Audi має низку особливостей, без яких складно уявити інноваційний сучасний автомобіль: світлодіодні матричні фари, безконтактне відчинення та зачинення багажника, смартфон-інтерфейс (телефон можна приєднувати до машини і безпечно користуватися улюбленими додатками з екрану). Також тут є бездротове зарядження телефону та безліч іншого.

Окремої уваги заслуговує безпека: контроль «мертвих» зон при зміні смуги руху та контроль руху інших машин при виїзді заднім ходом, тоді як асистент безпечного виходу із салону завжди попередить, якщо поруч проїжджає авто.

За кермом Audi я уже кілька років. Проте із Audi Q5 у мене перше знайомтсво. Невдовзі плануємо із чоловіком придбати саме цю автівку для нашої сім’ї.

Обираючи експертів з продажу Audi в Києві, я однозначно зупиняюся на «Ауді Центр Віпос». Знаю їх як дилера понад 10 років. Багато моїх знайомих і друзів стали їхніми клієнтами. Більшість  приходять за другою і третьою машиною лише до них. Клієнтський сервіс, варто зазначити, говорить сам про себе.

Загалом я завжди почуваюся чудово, коли веду машину, а за кермом такої новітньої автівки мене переповнюють особливі емоції, навіть якщо день видався завантаженим робочими та сімейними справами. Для мене водіння — справжня медитація, маю зізнатися, що впевнено керую автомобілем із 12-ти.

Маю зазначити, що незалежно від кількості запланованих справ, для мене дуже важливо почуватися в ресурсі. Зранку я завжди встигаю на декілька хвилин заїхати до улюбленого салону краси, аби почуватися прекрасно весь день, залишаю час на обід в улюбленому ресторані «Маяк» неподілік дому і, звичайно, вечеря у родинному колі — це правило обов’язкове і непохитне.

Аби вдома завжди було щось смачненьке, заручаюся підтримкою оновленого супермаркету Winetime, що на Бажана, 1е, який рік за роком тішить найсвіжішими продуктами, найбільшим різновидом вин, та комфортним фудхолом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: