День матері в стрічці Маші Єфросиніної, Лілії Подкопаєвої та інших героїв JS
Зворушливі світлини, теплі слова та обійми.
Г

оловною темою минулого уїкенду став міжнародний День матері. Зі світських героїв представники джетсету на один день перетворилися на просто дітей та батьків, публікуючи світлини з мамами та дітьми. Так, Людмила Єфросиніна з’явилася у стрічці двічі: фото мами з привітаннями опублікували обидві її дочки – телеведуча Маша Єфросиніна та дизайнерка ювелірних прикрас Ліза Ющенко.

Маша Єфросиніна з мамою Людмилою

Людмила Єфросиніна в об’єктиві Лізи Ющенко

 

Світлину з батьками опублікувала телеведуча Катерина Осадча, а її чоловік, телеведучий Юрій Горбунов, показав архівне фото мами зі словами: «З Днем матері, мамо! Знаю, що ти зверху все бачиш, підтримуєш і радієш всім нашим успіхам, переживаєш, коли в нас щось не так! Любіть і бережіть мам!».

Катя Осадча з батьками та Юрієм Горбуновим

мама Юрія Горбунова

Сімейну світлину у вишиванках опублікував також телеведучий Олександр Скічко.

Селфі з мамами разом із привітаннями та словами вдячності опублікували олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва, співачки Тетяна Решетняк (Tayanna) та Юлія Саніна, телеведучі Леся Нікітюк, Олександр Педан, Микита Добринін, а також Даша Астаф’єва та власниця готелю Fairmont Єлізавета Юрушева.

Лілія Подкопаєва з мамою

Тетяна Решетняк (Tayanna) з мамою

Юлія Саніна з мамою

Леся Нікітюк з мамою

Даша Астаф’єва з мамою

Олександр Педан з мамою

Микита Добринін з мамою

Єлізавета Юрушева з мамою

Архівний кадр із дитинства показав Руслан Єдокименко: себе зовсім маленького та молоду матір, артистку Софію Ротару.

Світлиною мами та цікавими фактами поділилася й дизайнерка Юлія Магдич: «Всі, кого я знайомлю з моєю мамою, моментально в неї закохуються – бо харизма! Мене мама народила в 21 рік та стверджує, що своїм інтелектом я завдячую власне тому, що ще до народження слухала з нею лекції в університеті ім. Франка. Моя мама – підприємець. Частина з вас точно пам‘ятає у 90-их посуд, що не б‘ється, Arcopal. Так от на всю територію колишнього Союзу цей посуд постачала моя мама, прекрасно почуваючи себе у «чоловічому» бізнесі».

мама Юлії Магдич

Привітала маму й показала її фото з онуком Еміром-Рахманом Джамала. «Кожного разу, коли я стикаюсь з буденністю материнства, завжди думаю: «Мамо, як же ти нас з сестрою виростила і виховала добрими людьми?» Дякую тобі, моя рідна! Ти – найкраща мама в світі!» – зазначила співачка.

мама Джамали з онуком Еміром-Рахманом

Вітали своїх матусь та раділи своєму щастю бути мамою, публікуючи фото з дітьми, модель Алла Костромічова, власниця бутику Gold Vintage Санта Дімопулос та співзасновниця сервісу G.Bar Сабіна Мусіна.

Алла Костромічова з сином Сальваторе

Санта Дімопулос з сином Даніелем

Сабіна Мусіна з дочкою Кірою

«Дуже хотілося б нагадати сьогодні, що кожен з дітей навчає своїх батьків багатьом речам. Але! Неможливо навчити маму не хвилюватись за свою дитину, скільки б їй років не було», – підписала світлину з сином Іваном засновниця центру «Освіторія» та кураторка Новопечерської школи Зоя Литвин. У цей день їй було нелегко – Зоя дозволила синові випробувати екстремальну розвагу: з’їхати на тросі високо у повітрі.

View this post on Instagram

Ти можеш бути тричі правою, дуже освідченною та стійкою до стрессів усього світу жінкою, але коли твоя дитина "бажає екстриму", весь твій здоровий глузд тебе залишає і поступається найпотужнішій силі у світі – силі маминого серця!❤️ І дуже хотілось би нагадати сьогодні, що кожен з дітей навчає своїх батьків багатьом речам. Але❗️Неможливо навчити маму не хвилюватись за свою дитину, скільки б їй років не було❗️ Зі святом❤ #mothersday #zipline #momson

A post shared by Zoya (@zoya_lyt) on

Три покоління жінок своєї сім’ї на честь свята у своєму Інстаграмі показали співзасновниця сервісів G.Bar та Oh my look! Лера Бородіна та блогер JS, психолог Леся Матвєєва.

Лера Бородіна з мамою та дочками

Леся Матвєєва з мамою та дочкою

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: