День народження Світлани Бевзи: привітання чоловіка та друзів
Підготувалися заздалегідь та поділилися з Jetsetter.ua! Особливо постарався Володимир Омелян.
В

чора ми вітали Світлану Бевзу з черговим вдалим шоу на нью-йоркському Тижні моди, а сьогодні з’явився новий привід для привітань — день народження дизайнерки. Друзі, колеги та коханий чоловік вітання підготували заздалегідь та надіслали їх до редакції Jetsetter.ua.

Чоловік Світлани Володимир Омелян записав відео, яке неможливо дивитись без посмішки:

«Наша улюблена й талановита Світлана. «Залізна леді» української моди зі світовим визнанням. З днем народження тебе! Маніфестуй далі широким і прекрасним кроком бренда BEVZA, надихай молоде покоління на подвиги. Нехай твої діти посміхаються тобі щодня здоров’ям і щастям, а в домі панує любов! Люблю!» – побажала іменинниці модель Тетяна Рубан.

«Любо Світлано, ми знаємо одна одну багато років, і я рада, що ми залишаємося близькими друзями. Твій шлях я бачила на власні очі, тож маю сказати, що ти надихаєш мене. Дуже рада бути частиною твоєї команди і твого життя. Бажаю тобі витримки, спокою та затишку на тлі грандіозного успіху, який на тебе чекає!» — привітала Світлану модель та стилістка Надія Шаповал.

«Кожен має свого «героя нашого часу». Мій – вона. Напевно, понад усе я захоплююсь її вмінням і бажанням гарувати, як віл, і талантом творити геніальне. Наше «ми» зазнавало трансформацій мільйон разів: сварилися, мирилися, возили до Парижа колекції, жили удвох у номерах на 10 квадратів, вбивали одне одного, вона народжувала, я йшов, ми танцювали ночами без зупинки, ревіли одне одному у плече і по крихтах вибудовували наші відносини, нині схожі на форпост. Той, що захищає тонкий процес побудови найуспішнішого повноцінного rtw бренда made in Ukraine. Наше батьківство з цим «дитям» дуже відповідальне. А якщо по-простому, ми дуже близькі друзі», – привітав дизайнерку колега та друг Максим Некрасов.

«Не можу згадати, за яких обставин ми познайомились зі Світланою, але точно пам’ятаю, що з перших наших розмов мене, тоді ще зовсім малого та починаючого, вразили її зібраність та принциповість. У той час я слабо розумів, що це результати важкої праці над собою. Згодом мені довелося побачити, яка Світлана крута мама та хороший друг. Про успіх її бренда й розповідати нікому не потрібно. За всім цим стоїть неймовірна працездатність Світлани. Вона одразу стала моїм безумовним авторитетом і залишається ним й досі. Дуже хочеться, щоб Світлана та її бренд, який сьогодні є гордістю нашої країни, досягнув великих та заслужених результатів. Бажаю їй у цьому ритмі та хаосі чути свій голос, знаходити більше вільного часу для себе та близьких і якомога більше натхнення в роботі!» – привітав фотограф Стефан Лісовський, додавши фото іменинниці.

«Коли говорять «чого хоче Жінка, то Богові угодно» – це про Світлану Бевзу. І якщо судити про історію успіху Світлани, вона точно все робить правильно, адже їй асистує Всесвіт. Светику, будь сміливою в своїх бажаннях! Адже добрішої, працьовитішої, талановитішої людини я не знаю!» – побажала Світлана Митрофанова.

«Люба моя Світлана — справжній приклад self-made woman для молодого покоління! Тільки опинившись поруч, починаєш розуміти, що за прекрасною картинкою будь-якої речі бренда BEVZA стоїть щоденна праця великої команди. Команди, яку може зібрати та надихнути тільки справжній лідер. Я вдячна долі, що маю безцінний досвід бути частиною історії, без сумніву, великого бренда. Продовжуйте в тому ж дусі: прекрасної мами та дружини, геніального дизайнера і залізної леді. Все тільки починається. Як сказав улюблений класик, Show must go on!» – привітала іменинницю колега Аня Назарчук.

Редакція Jetsetter.ua приєднується до привітань та бажає Світлані нескінченого творчого натхнення та успіху!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: