День захисників і захисниць України: привітання від героїв JS
Музичні листівки, зворушливі слова та архівні фото.
«

Україна – це держава, яка не зазіхає на чуже, але захищає й завжди повертає своє. Слава захисникам і захисницям України!» – лаконічно написав президент Володимир Зеленський.

Зі свого боку Олена Зеленська акцентувала увагу на ролі жінок у захисті нашої країни:

«Сьогодні ми вперше відзначаємо День захисників і захисниць України! Здавна всі ми звикли, що роль захисника завжди впевнено виконують чоловіки. Жінкам же дістаються ролі тих, кого потрібно захищати. Раніше внесок жінок у захист України залишався на другому плані. І це, як на мене, несправедливо. Адже лише у Збройних силах України сьогодні – понад 31 тисяча військовослужбовиць. Вони нарівні з чоловіками боронять мир і спокій у нашій країні.Час визнати цю рівність і пишатися тим, що в Україні однаково шанують як чоловіків, так і жінок, які захищають Батьківщину».

Мер Києва Віталій Кличко поспілкувався з героями та пригадав тих, кого вже немає: «Друзі! На Покрову ми вітаємо та шануємо наших захисників і захисниць. Тих, хто не відступає від віри та принципів. Хто захищав і захищає територіальну цілісність та незалежність України. І завжди пам’ятаємо про героїв, які поклали життя за свободу нашої держави. Низький уклін та шана всім воїнам-захисникам України!»

Джамала привітала захисників легендарною піснею у своєму виконанні: «Моя версія We are the champions на концерті на честь 30-річчя Національного олімпійського комітету. Нехай ці строки будуть мотивацією вам на день, а ця пісня — моїм привітанням вам з Днем захисників України».

«Поки ми працюємо і вчимося, виховуємо дітей і допомагаємо батькам…
Поки ми пишемо нові пісні та ходимо на концерти…
Поки ми хворіємо і лікуємо…
Поки ми сумуємо та радіємо…
Вони захищають. Захищають нас. Захищають Право кожного з нас жити своїм життям. Захищають Україну. Зі святом вас, наші Захисники і Захисниці. Бережи вас Бог», – незмінно емоційно зазначив Святослав Вакарчук.

Олег Скрипка також не стримував емоцій: «Дорогі українці! Вітаю всіх зі Святом Покрови, Днем Захисника України та Днем Козацтва! Наші захисники і захисниці прийміть найщиріші вітання з Днем українських вояків – зі святом, яке увібрало в себе славні традиції предків та символізує любов і шану людей до оборонців рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності».

Дзідзьо поділився музичною листівкою із гімном України у власному виконанні й додав вітання: «З днем захисників і захисниць. України. Бажаю миру і любові».

Ірина Білик пригадала свої світлини із захисниками: «Вітаю Наших Захисників і Захисниць зі Святом! #деньзахисникаукраїни».


Тим часом телеведуча Яніна Соколова виклала відео із зворушливими словами: «З днем захисників і захисниць, наші котики! Ви – наш щит і меч. Запорука спокою і причина гордості! Бережіть себе! Повертайтеся живими!»

Сергій Притула подякував тим, хто боронить країну: «Усіх причетних зі Святом!!! Дякуємо нашим захисникам і захисницям за мирне небо над головами наших дітей!!!»

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: