Деталі першого офіційного турне Меган Маркл до Африки
У компанії принца Гаррі та 3-місячного сина Арчі.
М

еган Маркл вже відвідувала Ботсвану з принцом Гаррі у 2017-му, але вересневе турне, що розпочнеться вже за три тижня, стане першою подорожжю Меган в статусі герцогині Сассекської. Про деталі пара розповіла в Instagram. Як стало відомо, в межах візиту родина разом відвідає Південну Африку, а герцог особисто навідається до Анголи, Ботсвани та Малаві.

«Всього за декілька тижнів наша родина здійснить перше офіційний турне до Африки, континенту, який за останні два десятиліття став для мене другою домівкою. Що стосується мене, я не можу дочекатися, щоб представити свою дружину і сина в Південній Африці! Ми побачимося з вами дуже скоро», — зазначив принц Гаррі.

2018 рік

Що цікаво, напередодні подорожі герцоги в Instagram за традицією, підписалися на акаунти молодих лідерів, соціальних груп й місцевих громад, які власним прикладом поліпшують уявлення про континент та забезпечують його життєдайність! Серед профілів: @YouthAlert, @AfricanParksNetwork, @Sentebale, @EveryDayAfrica, @AfricanWildLifeFoundation.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: