Дівчина Бонда: лукбук колекції ELENA BURBA SS`21
Новий етап у розвитку бренда.

Невловима, загадкова, пристрасна, зваблива, розкішна і впевнена в собі — кожен з цих епітетів є абсолютно доречним для опису образу дівчини Бонда, який розпалює чоловічі фантазії і вражає мільйони жінок по всьому світу. Саме цей збірний характер надихнув дизайнерку Олену Бурбу на створення колекції SS`21, яка, до того ж, знаменує новий етап у розвитку бренда.

«Бренду ELENA BURBA вже більше десяти років. За цей час кардинально змінився світ, змінилася я і виросли наші клієнти.

Я вже давно відчувала, що потрібні зміни, але саме минулий рік допоміг усвідомити цю трансформацію.

Із сезону в сезон наші колекції ставали все більш жіночними та елегантними, ми відходили від надмірно яскравих фарб і вчилися грати на напів тонах, майстерніше працювали з принтами і не боялися додавати провокаційних ноток. Нова колекція стала квінтесенцією цих змін й ідеальною ілюстрацією оновленої стилістики ELENA BURBA — чуттєвої, дорослої, усвідомленої. Саме такою для мене є є дівчина Бонда — сильна і спокуслива одночасно, вона насолоджується собою та знає, чого саме бажає», — коментує дизайнерка.

На думку Олени Бурби, ідеальний гардероб сучасної дівчини Бонда складається з шовкових суконь з відкритою спиною і бавовняних сорочок, декорованих вишивкою, брючних двійок для вечірніх виходів і напів прозорих комбінезонів, вбрань із високими розрізами та зухвалих кроп-топів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: