Дівчина з Провансу: Емілі Ратаковскі посеред лавандових полів
Надзвичайна локація для святкування 10-річчя бренду Jacquemus!
Л

аскаво просимо на південь Франції! Поки Гайді Клум, Пріянка Чопра та Софі Тернер відпочивають в Парижі, до Провансу вирушила ще одна зіркова красуня — Емілі Ратаковскі. Відома модель була запрошена на урочисте шоу Jacquemus на честь 10-річчя бренду.

Сімон Порт Жакмюс попіклувався про гостей: замість запрошення на святковий показ (до речі, перший змішаний у його кар’єрі), він надіслав SPF-лосьйон. Вже після шоу на Емрату та інших очікувала гучна вечірка Le Coup de Soleil просто неба. Музики грали до самого ранку!

Емілі Ратаковскі

В stories дівчина не лише підкреслила особливість обраної локації, але й продемонструвала декілька вже улюблених образів. Емілі радить рожевий костюм та маскулінні речі з кристалами Swarovski — цього сезону треба сяяти! Особливий акцент на прикраси та аксесуари, що є мрією чи не кожної фешіоніста.

Емілі встигла вдосталь насолодилися мальовничими краєвидами та дружньою гостинністю, а також улюбленими напоями: Aperol Spritz та білим вином. Судячи з Instagram, подорож була незабутньою.

 

 

 

 

 

 

 

Красуня Бруна Маркезіні також серед гостей святкового шоу

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: