«Дівчинка-сонце, світло й радість»: як зіркові друзі вітали Віру Брежнєву з 39-річчям
MONATIK, DOROFEEVA, Санта Дімопулос, Сабіна Мусіна та інші.
З

нагоди дня народження Віри Брежнєвої JS зібрав привітання від зіркових друзів та колег іменинниці. Що може бути краще за щирі побажання та теплі слова!

MONATIK: «Вірочка! Прекрасна і неповторна, зі святом тебе! Продовжуй дарувати тільки хороші новини й запалювати, пробуджувати віру у прекрасне в душах людей. Дякую тобі за найбільш довгоочікувану і незабутню «вечериночку» у моєму житті! Нехай любов продовжує кружляти світ навколо тебе і всіх, хто поруч із тобою!»

DOROFEEVA: «Як же мало таких, як ти! Ти — світло й радість! Обожню тебе й вітаю з днем народження».

Санта Дімопулос: «Дівчинка-сонце, світло й любов. У тобі стільки жіночої магії, натхнення та сил. Ти підкорила мільйони сердець і ще стільки ж попереду. Продовжуй упевнено й легко підкорювати найяскравіші вершини, сяй і лети високо, широко розправивши крила!»

Сабіна Мусіна тільки прокинулась і відразу взялася за привітання. Красуня присвятила іменинниці жартівливу пісню у власному виконання.

Ірина Турбаєвська: «У тобі стільки легкості, любові, краси, ніжності, яскравих фарб та емоцій! Нехай кожен твій крок буде наповнений щастям! Обіймаю міцно!»

Анна Осмехіна: «Люба Віро, з днем народження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: