Для «Марічки»: бренд LITKOVSKAYA представив капсульну колекцію
7 речей для зимового сезону.
Б

ренд LITKOVSKAYA представив капсульну колекцію, яка продовжує тему сезону осінь-зима 2019/2020 «Марічка». Капсула складається з 7 речей: косинка, худі, шарф, палантин і трикотажні костюм.


Всі речі об’єднані не лише відсиланням до останньої колекції бренда, а й функціональністю. Косинки – двосторонні, тож легко перетворюються на подобу капора. Худі має подвійний капюшон, а шарф прикрашений тканими елементами – з такого ж тканого вручну матеріалу LITKOVSKAYA робить костюми.


Це нове оповідання про натхнення фольклором, про наступність і ручну роботу, про контрасти, дуальність, увагу до деталей і двосторонні речі, які вже стали частиною ДНК бренда.


«Марічка – це тендітна квітка, одягнена в маскулінний масивний одяг, і тут ми хотіли продовжити її історію. Ця капсула – для неї. Це прості речі: зручні, застосовні в найповсякденніших моментах, адаптуються під реальне життя, але водночас – особливі», – пояснює ідею дизайнерка Ліля Літковська. Капсульна колекція вже доступна в шоу-румі та на сайті бренда.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: