Дмитро Комаров, Анастасія Кумейко та Іванна Онуфрійчук на обкладинці XXL
Пристрасне тріо.
О

бкладинку травневого XXL прикрасив Дмитро Комаров, знаний мандрівник і телеведучий, та ще й в компанії Анастасії Кумейко та ведучої програми «Без краватки» Іванни Онуфрійчук. Провокаційна фотосесія й не менш відверте інтерв’ю – все це можна побачити на сторінках видання.

У фотосесії Дмитро постав у незвичному для себе амплуа запеклого мачо, а в інтерв’ю розповів не лише про подорожі, але й про своє життя за кадром.

Запрошеним редактором травневого номера став ресторатор і засновник компанії First Line Group Дмитро Запорожець. У своєму авторському матеріалі він розповів про п’ять умов чесного щастя.


Відомий ведучий, а за сумісництвом й головний герой романтичного реаліті «Холостяк» Микита Добринін позував для фотосесії. Номер наповнений весняним настроєм і любов’ю до життя.


У травневому номері на читача також чекають головні сенсації Женевського автосалону, ретроспективна розповідь про найдраматичніші фінали Ліги чемпіонів, інтерв’ю з майстром з виготовлення ножів, міркування на тему пін-апу, а також про найяскравіші заходи місяця.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: