До 12 років за ґратами: вирок Анни Сорокіної за «лакшері»-шахрайство
Німецьку «принцесу» позбавлять волі, але про її історію знімуть серіал.
А

нна Делві, вона ж Анна Сорокіна, — одна з найяскравіших аферисток сучасності. Їй вдавалося вести розкішне життя серед заможних та знаменитих американців понад 5 років. 27-річна Анна майстерно обдурювала інвесторів (вона, мовляв, збиралася відкривати галерею сучасного мистецтва), великі банки (кредити під неіснуюче майно в Німеччині) та випадкових знайомих — вони розраховувалися за її проживання в розкішних готелях та відпочинок на островах.

CFDA afterparty, 2014

Сорокіна, яка переїхала з Росії до Німеччини у 2007 році, неодноразово стверджувала, що її батько дипломат й нафтовий магнат. Насправді ж її батько працював водієм вантажівки, а потім керівником в транспортній компанії, поки в 2013 році та не стала неплатоспроможною. В 2015-у він відкрив бізнес з установки теплої підлоги.

 

Її вечірки, як свідчить New York Magazine, відвідував навіть Маколей Калкін та співробітники Vanity Fair, тож сумніву, що це сучасна європейська «принцеса», ні в кого не виникало. Тим паче вона завжди залишала великі чайові, а персонал закладів був від неї у захваті. Анна мала вплив на людей та спонукала до дружніх відносин, а Instagram ряснів яскравими фото і, здається, розкішному життю простої дівчини зі звичайної сім’ї не було кінця.

І ось фінал! Історія фейкової спадкоємиці величезного капіталу закінчилася кілька годин тому в Нью-Йорку — Сорокіна отримає від 4 до 12 років ув’язнення. Суддя Діана Кізел також наказала їй виплатити майже 199 тисяч доларів у вигляді реституції, а також штраф у розмірі 24 тисяч доларів.

Сорокіна, вдягнена в чорну сукню, з тривогою слухала вирок у Верховному суді Мангеттену. «Я прошу вибачення за помилки, які я зробила», — сказала вона. Але її розкаяння навряд чи щире. Кожне судове засідання Делві-Сорокіна відвідувала у дизайнерському одязі й не дбала про поневіряння жертв її справ. «Вона була засліплена блиском і гламуром Нью-Йорка», — підсумувала суддя.

Як з’ясувалося, батько Анни відрікся від неї одразу після винесення вироку та додав, що вона також позичила у них гроші. «Я сподіваюся, що моя дочка знайде в житті те, що вона шукає, до чого прагне. Я не маю ніякого впливу на її життя і на те, що вона робить. Все залежить від неї. Наша донька ніколи не посилала нам ніяких грошей. Навпаки, вона лише займала. У неї егоїстична особистість, ми нічого не можемо з цим вдіяти. Ми добре її виховали. Вибачте, мені незручно про це говорити».


Колишні однокласники Анни розповіли, що вона була відмінницею та відзначилася у вивченні іноземних мов, включаючи англійську, німецьку та французьку. Її друзі дитинства також згадали, що Сорокіна завжди мріяла працювати в світі моди. Не fashion-серіал, а біографічну історію про Анну планує зняти для Netflix режисерка Шонда Раймс. Вона відома світу як автор популярного шоу «Анатомія пристрасті».

 

 

Instagram Анни Сорокіної

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: