До дня святого Валентина FROLOV випустив нову капсулу AMORE MIO
Час зайнятися коханням?

Характер нової колекції бренду FROLOV можна описати темпераментним гаслом «A far l’amore» — словами з пісні італійської співачки Раффаелли Карри, що в перекладі означають «займатися коханням».

Саме в образі Раффаелли Кари, музи лінійки, поєднується все те, що зображає настрій нової колекції: легкість, спокусливість бальних танців, динамічність італо-диско, а також стиль і тонкий гумор притаманний фільмам італійських режисерів Паоло Соррентіно, Федеріко Фелліні, Марко Феррері.

На головні елементи колекції AMORE MIO Івана Фролова надихнули різні періоди італійської культури.

У приталених комбінезонах, боді й корсетах із V-вирізами та у мінісукнях танцювали на вечірках найстильніші зірки італійського шоубізнесу. Луки з асиметричними елементами надають тілу S-подібного силуету, який нагадує скульптури періоду італійського бароко.

За задумом дизайнера у подвійний смугастий лонгслів поміщається дві людини, що робить його дуже зручним для обіймів. Одягати та стилізувати його можна 14-ма різними способами.

Луки колекції створені для будь-яких пригод та, безперечно, для танців. Це підтверджує відеокампейн, побудований на хореографії та запалі італійського диско. Спеціально для ролика українська співачка Лілу45 написала пісню італійською мовою, яка також закликає займатися коханням, бути вільними й у міру драматичними.

Director: Yuriy Dvizhon
Photography: Ian Ian
Creative producer: Ivan Frolov

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: