До нестями закохані: що джетсетери підготували для своїх других половинок у День святого Валентина?
NK, Джамала, Валерій Созановський, Тетяна Богдан і Савелій Лібкін розповіли JS про святкові плани.
К

оштовні подарунки чи атмосферні посиденьки? Герої JS поділилися, чим вирішили дивувати своїх других половинок у День закоханих.

NK

Потап та NK

14 лютого — символічне свято для всіх, хто коханий і кохає. І так важливо пам’ятати про те, що свої почуття варто дарувати щодня, незалежно від дат чи подій. Цього року до Дня закоханих ми підготували сюрприз не тільки один одному, а й усім закоханим.

Моя пісня «Почуття», яку написали разом із Олексієм, є особливою одою любові. Вірю, що ця символічна композиція нагадає всім, хто кохає, про спогади та подарує нові мрії про щасливе майбутнє.

Дуже хочу побажати всім, аби не тільки цього дня, але й якомога частіше ви згадували про всіх, кого цінуєте та любите. Не забували щодня їм про це казати — і це буде завжди найкращий і найбажаніший подарунок для ваших близьких.

Джамала

Джамала та Сеїт-Бекір Сулейманов

До Дня святого Валентина я ставлюся як до свята, що дає можливість побути разом, а це зараз — дуже коштовна річ. Ми з Бекіром вирішили, що просто побудемо удвох.

Валерій Созановський

Валерій Созановський та Леся Матвєєва

Готую для Лесі нереальну вечерю та якесь смачнее вино з Тоскани — частинку Італії вдома.

Тетяна Богдан

Валерій Зайцев і Тетяна Богдан

Цього року я роблю Валерію сюрприз. Оскільки він працює в Дніпрі, а на вихідних прилітає додому в Київ, я у п’ятницю полетіла в Дніпро. 14 лютого на нас чекає романтична вечеря в одному із наших ресторанів.

Савелій Лібкін

Савелій Лібкін

Ніколи не вмів довго говорити про любов. Може, тому, що впевнений: краще не говорити, а проявляти. Слово «любов», на моє переконання, це дієслово — дії, вчинки, а часом і справжній екшен.

Любов — це не тільки і не стільки про романтичні подвиги, як про маленькі щоденні справи. Любов — значить приємно дивувати свою жінку щодня.

Принести їй вечерю в ліжко, а після вечері це ліжко акуратно застелити. Звільнити від домашніх обов’язків, які вона не любить. Узагалі постаратися максимально захистити її від побуту. Запросити на вечерю в несподіване місце: на поле з соняшниками або на берег моря (краще це робити не взимку, а навесні або влітку).

Відправитися разом із нею у несподівану романтичну подорож (у нинішніх умовах можна з’їздити подивитися знамениті вінницькі фонтани — їх увімкнуть у квітні, вже зовсім скоро). Якщо мріє про Венецію, то у Вилковому теж є канали та гондольєри.

А можна ще зробити їй дитину. Нехай це і трохи банально, зате подарунок на все життя.

З Днем святого Валентина! Кохання вам і винахідливості!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: