Do Not Disturb: як влаштовані готелі для сексу
Та ексклюзивні коментарі засновниці українського готелю для рольових ігор.

Коли вперше чуєш про секс-готелі або так звані «love hotels», мимоволі уявляється якесь місце розпусти, а про клієнтоорієнтованість і взагалі нема чого говорити. Втім, таке оманливе уявлення склалося через те, що секс-готелі ототожнюють з американськими мотелями, які мають не найкращу славу (зокрема завдяки кінематографу). Розповідаємо навіщо потрібні готелі для сексу, як вони влаштовані та спробуємо спростувати їх стереотипну сумнівну репутацію

Що таке секс-готель і як він працює?

Тренд на створення секс-готелів задали японці. До речі, у Японії такі заклади називаються «рабу хотеру». Це ті ж самі готелі в класичному розумінні, тільки номер клієнт орендує виключно для сексу і на коротший термін (переважно декілька годин), а його особистість залишається анонімною. Від борделів такі заклади відрізняються в першу чергу санітарними умовами та контингентом — переважно послугами готелів користуються люди з постійними партнерами або подружні пари. У більшості секс-готелів ви не знайдете ні адміністратора, ні швейцара. Персонал намагається бути якомога непомітнішим, щоб не бентежити відвідувачів. Однозначна перевага таких закладів у тому, що людина може самостійно забронювати номер, відразу ж оплатити його, причому для цього не знадобиться паспорт. Крім того, схема розселення гостей зазвичай влаштована таким чином, щоб вони не зустрічалися один з одним в коридорах.

Чим секс-готель відрізняється від звичайного?

Окрім своєї першочергової функції, секс-готелі — альтернативна можливість парам усамітнитися, провести час виключно вдвох, змінити звичну обстановку та спробувати щось нове. На відміну від традиційних, секс-готелі не призначені для пасивного відпочинку чи ділового відрядження. І тут однозначно не вдасться виспатись. Втім, вони ідеально підійдуть для тих, хто прагне урізноманітнити інтимне життя та спробувати себе у рольових іграх. Щодо останнього, в «love hotels» також можна втілити в життя еротичні фантазії. Для цього облаштовують спеціальні номери з тематичним декором, сексуальними іграшками та іншою атрибутикою для любовних ігор.

Pocono Palace Resort у США

Де можна знайти секс-готелі і чи є вони в Україні?

Якщо ви подорожуєте світом разом зі своїм партнером, стандартну культурну програму можна урізноманітнити відвідуванням секс-готелів, адже у багатьох країнах Європи та в Америці такий спосіб проводити відпочинок доволі розвинений. До прикладу, The Secret Dungeon у Великобританії. Номери цього готелю облаштовані клітками, підвісними гойдалками та ще безліччю іграшок, яких ви, швидше за все, не знайдете у себе вдома. А от у готелі Pocono Palace Resort у США можна прийняти ванну, яка має форму келиха шампанського. Для цього варто забронювати номер «Римські вежі». Propeller Island City Lodge у Німеччині привертає увагу відвідувачів екстравагантністю оформлення номерів. Зокрема, особливо незвично знаходитись у номері Mirror Room. Він повністю декорований дзеркалами від чого виникає відчуття, ніби ви у калейдоскопі.

В Україні формат секс-готелів лише починає розвиватися. Весною 2018 року в Києві відкрився готель для рольових ігор Cherry Twins. Там облаштовані сім тематичних кімнат: «Мавританський гарем», «Будуар королеви», «Кімната тортур», «Шибарі», «Кімната для допитів», «Готичний замок» та «Кімната домінації». Тобто антураж та атмосферу пари можуть обирати на будь-який смак і настрій. «Я на 100% впевнена, що через пару-трійку років тематичні готелі будуть для українців такою ж нормою, як і для європейців», — розповідає засновниця готелю для рольових ігор Cherry Twins Олена Соловйова.

«Мавританський гарем»

Оренда кімнати у Cherry Twins на три години коштуватиме 2 тисячи гривень. А за цілу ніч в готелі доведеться викласти 6 тис. У вартість входить використання інвентарю та всіх тематичних гаджетів. Зазначимо, що у готелі для рольових ігор діють суворі правила: користуватися послугами можуть люди, яким вже виповнився 21 рік, а також заборонено надавати секс-послуги за гроші.

«Будуар королеви»

Зокрема у готелі для рольових ігор велика увага приділяється санітарно-гігієнічним нормам: «Протокол прибирання номерів вище, ніж у будь-якому п’ятизірковому готелі. Ми використовуємо професійну хімію, якою працюють при дезінфекції операційних. Кожна поверхня номера обробляється по декілька разів. А іграшки, які безпосередньо взаємодіють зі слизовою оболонкою — фалоімітатори, пробки тощо — виключно індивідуальні, їх можна придбати в нашому магазині і забрати собі», — зазначає засновниця.

«Кімната для домінування»

За словами Олени Соловйової: «Для України це досить сміливий і ризикований проект. У нас до сих пір тема сексу сприймається як щось заборонене, непристойне, брудне. Людям складно звикнути до того, що сексуальні фантазії, це так само природно, як і різноманітність в їжі». Окрім того, вона розповіла, що: «За рік роботи готелю його відвідало понад 3 000 пар і близько 30-ти з них після візиту в Cherry Twins відкликали заяви про розлучення (це тільки ті випадки, про які нам розповіли самі пари, так як ми ніяких питань не задаємо)».

«Кімната тортур»

Звісно, у концепції створювати окремі готелі для сексу знайдуться як прихильники, так і протестувальники. Однак позитивний бік таких закладів у тому, що вони допомагають парам зберегти яскравість інтимного життя, підтримувати в тонусі стосунки, розвивати почуття близькості й довіри, зрозуміти бажання партнера та відкривати один в одному щось нове, адже гармонія в сексуальному житті — один із важливих елементів для тривалих та міцних стосунків.

«Кімната допиту»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: