Добра місія: Дуа Ліпа відвідала Ліван
На підтримку ЮНІСЕФ та заради зустрічі з дітьми-біженцями.
Н

еймовірні за енергією світлини та емоційний пост опублікувала у своєму Instagram співачка Дуа Ліпа. Поїздка до Лівану надала їй особливого настрою, про який вона одразу ж сповістила 28 мільйонів своїх фанів у мережі. Виконавиця відверто розповіла про свій 3-денний досвід спілкування з дітьми-біженцями та зазначила, що спогадка від цієї поїздки під егідою ЮНІСЕФ тепер у її серці назавжди.

«Ви можете прочитати про умови або побачити проблеми біженців по телевізору, але ви не відчуєте по-справжньому важкі обставини, з якими вони стикаються щодня, поки не побачите їх на власні очі».

«Найсильніше, що я побачила, — це надію. Саме вона дає змогу всім, хто перебуває в тяжкому становищі тут, не зупинятися та рухатися далі. У Терболі я зустріла чудову молоду дівчину на ім’я Язе. Їй лише п’ятнадцять, але вона вже має велику мрію повернутися до Сирії та почати займатися візажем. Незважаючи на всі виправдання та перепони, вона не полишила свою мрію: вона кожен день вчиться, практикує та вивчає своє ремесло, щоби одного разу втілити свою мрію в життя. Така жага має надихати кожного, хто у відчаї».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: