«Добрі новини з Аральського Моря»: стартував передпродаж нової книги Ірени Карпи
Про пригоди українок в Парижі, любов та сплетіння обставин.
К

ілька тижнів тому ми анонсували вихід нового роману Ірени Карпи, світським партнером якого виступив Jetsetter.ua. А вже зараз доступні перші примірники для передзамовлення. У книзі видавництва #книголав йдеться про пригоди чотирьох українок у Парижі.

Між попереднім «повнометражним» романом письменниці для дорослих «Піца “Гімалаї”» та новим – 8-річна перерва. Останній міг би і не з’явитися, якщо б Ірена Карпа не переїхала до Парижа.

Саме це місто змінило долю письменниці та послужило каталізатором створення «Добрих новин з Аральського Моря». Зокрема, Париж став повноцінним героєм роману – він невловимо присутній на кожній сторінці. Окрім інсайдерського погляду на паризьке життя, на читача чекає історія про любов, моду, секс, людські долі та сплетіння обставин. Не обійшлося й без автобіографічних моментів та реальних ситуацій, а гостроти роману додає детективна складова.

«Роман писався три роки, вбираючи в себе реальні історії реальних жінок. Через це в ньому нема ні повністю позитивних, ні повністю негативних героїнь, а є різні психотипи, де кожна читачка знайде себе. Хтось буде бісити, хтось смішити, хтось змусить плакати. Я люблю їх всіх. У кожній із них є часточка мене. І часточка вас. Тому сміливо пірнайте», — коментує Ірена Карпа.

Передзамовити майбутній бестселер можна вже зараз за посиланням.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: