DOORS — pop-up у Нью-Йорку, де можна придбати речі від 25 українських брендів
Дизайнери представили свої роботи в головному модному районі Сохо.

Pop-up DOORS у Нью-Йорку відчинив свої двері для українських брендів. Команда переконана, що один зі споcобів допомогти Україні — підтримати модні та мистецькі таланти.

Організатори DOORS NYC упродовж останніх чотирьох місяців працювали над поєднанням моди та art pop-up. Вони привезли роботи понад 20 українських модельєрів і художників, а також 3D-проєкт від Pushka School до Нью-Йорка та демонструють їх у головному модному районі Сохо.

Наразі у Doors pop-up представлені такі бренди: CULTNAKED, LITKOVSKA, VOROZHBYT&ZEMSKOVA, DZHUS, JEAN GRITSFELDT, KRIS MARÁN, AISENBERG DENIM, VIKELE STUDIO, OVERSIZED STUDIO, GURANDA, LA MUSA, PRZHONSKAYA, AG STUDIO, MALVA FLOREA, HER CIPHER, OMELIA, LA MARINA, CHEGO, PODYH, MASHAT, NATALIYA NOVITSKA, SHUFLIA, VI:WAI, SHEEZEN.

Aisenberg Denim

Будучи самофінансованим стартапом, DOORS NYC безкоштовно до кінця року проводитиме PR-підтримку та поширюватиме колекції українських дизайнерів на онлайн-платформі doors.nyc.

Речі також можна подивитися і придбати в Нью Йорку до 3 жовтня в pop-up шоурумі Doors за адресою: 426 W Broadway, New York.

Litkovska

DZHUS

Kris Maran

HER CIPHER

VIKELE STUDIO

PODYH

La Marina

Nataliya Novitska

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: