DOROFEEVA презентувала нове відео raznotsvetnaya від Таню Муіньо
Та поділилася з JS ексклюзивними фото з бекстейджу.

DOROFEEVA представила кліп на нову пісню raznotsvetnaya, що закликає всіх проявляти свої почуття – починаючи з першого кроку, першого зізнання і закінчуючи сміливістю кохати когось відкрито, незважаючи на осуд суспільства та інші заборони. Відео зняла відома українська режисерка Таню Муіньо, яка, нагадаємо, створила для Наді її дебютну сольну відеороботу gorit.

«Таню якось по-особливому мене відчуває та бачить. Та вона завжди підбирає специфічні образи, які зрештою мені дуже личать. У цьому кліпі я знову білявка… з незвичним чубчиком. Чесно кажучи, я хвилювалася, як це виглядатиме в кадрі, але вийшло круто та нестандартно. Взагалі, Таню – мій герой! Так оперативно та якісно не знімався ще жоден мій кліп. За чотири дні до зйомок я переписала приспів пісні.

Таню Муіньо

За три ночі ми пошили костюми та поставили хореографію. Проте, коли працює така професійна команда, все вдається! Адреналін, який виробляється в таких ситуаціях, дає суперрезультат», – прокоментувала DOROFEEVA і поділилася з нами ексклюзивними фото з бексейджу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: