Джамала про участь у заході Brave Ukraine у Лондоні
Подію відвідали 400 британських найвпливовіших діячів політики, культури, спорту, бізнесу та медіа.

Нещодавно в Лондоні відбувся захід на підтримку українців Brave Ukraine, учасницею якого стала Джамала. Співачка поділилася в Instagram враженнями від проєкту. 

«У Музеї сучасного мистецтва ТАТЕ Modern мала можливість заспівати «1944» серед інтерактивних локацій про війну. Потрапивши в одну з них та почувши крики дітей, сирени, вибухи, мені стало моторошно. Але водночас я подумала про цінність проєктів, що занурюють у ці події тих, хто живе в безпечних країнах та ніколи не бачив війни. Це один зі способів «достукатися» до кожного.

400 найвпливовіших людей політики, культури, бізнесу, спорту та медіа відвідали цю подію. У переліку присутніх був і прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон, якого з виставкою особисто ознайомив Посол України Вадим Пристайко. Також було проведено благодійний аукціон. Серед лотів — флісова кофта Президента України і той самий керамічний півник із Бородянки.

Завдяки заходу вдалося зібрати понад 1 млн доларів на гуманітарну допомогу Україні, за що я особисто вдячна кожному гостю.

Над концептом заходу працювала креативна агенція Banda Agency в партнерстві із Brandfuel та Посольством України в Британії. Дуже класна робота. Вдячна за можливість бути частиною такого крутого проєкту».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: