«Довга Доба» Алана Бадоєва зібрала майже 2 млн гривень на потреби ЗСУ
Документальний фільм переглянули у 30 країнах.

Завдяки показу унікальної драми «Довга Доба» Алана Бадоєва у всьому світі вдалося зібрати суму розміром 1 949 571, 94 грн на потреби українських військових.

«Від першого показу фільму “Довга Доба” пройшов менше як рік, стрічку вже переглянули у понад 30 країнах. Покази ще тривають, і весь цей час я відчуваю максимальну підтримку від глядачів — і українських, і закордонних. Правда про нашу нескінченну Добу шириться світом. А ще надважливо, що це нам дає змогу допомагати в медичній евакуації наших поранених воїнів», — говорить режисер стрічки «Довга Доба» Алан Бадоєв.

Вдалося придбати та повністю обладнати для медичної евакуації важкопоранених військових автівку Land Rover.

«Автівки цього типу є універсальними, тому що поєднують дві найважливіші характеристики: прохідність і комплектацію салону, адаптовану під евакуацію тяжкопоранених бійців. Вона повністю оснащена необхідним медичним обладнанням та готова до роботи. Ця автівка працюватиме та рятуватиме життя бійців на Харківському напрямку, де ворог щодня штурмує наші позиції», — коментує начальник медичного пункту іншого штурмового батальйону 3 ОШБр Денис Махно.

Також покази стрічки відбулися в Раді Європи та Штаб-квартирі НАТО у Брюсселі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: