Другий тур: герої JS на виборах президента України
Селфі на виборчих дільницях та роздуми про майбутнє.

Другий тур виборів президента України відбувся, переможця визначено. Активну участь в обранні голови країни відповідально взяли й українські джетсетери, показавши не меншу громадянську свідомість, ніж у першому.

«Феєричний, історичний доказ того, що не можна нехтувати довірою свого народу! Вова, а тебе я від душі вітаю! Але буде нелегко!» – привітала з перемогою нового президента телеведуча Маша Єфросиніна.

На питання JS про її думки щодо результатів другого туру виборів, дизайнерка Ольга Навроцька відповіла рядками з вірша Франка: «Лупайте сю скалу!». Тим часом Олег Міхайлюта оприлюднив селфі на тлі скриньки.

 

«Прилетіли. Встигли. На останніх хвилинах», – так пройшов день виборів для родини телеведучого Володимира Остапчука, яка прямувала з Канади, щоб виконати свій громадянський обов’язок.

Тим часом один із засновників UFW Володимир Нечипорук поділився своїми емоціями щодо результатів виборів: «Буде тяжко, але це не пи.. ць. Аналізи і дебати не розкрили тему: вміння сцять призводить до просирання країни ? Сьогодення і завтра залежать не від чужих аналізів. А від кожного з нас. За кого б ми не ставили хрестик. Порядність і професійність понад усе».

 

Світлиною з виборчої дільниці поділився й телеведучий Юрій Горбунов.

Тим часом його дружина Катерина Осадча засвідчила факт свого голосування у сторіс, закликавши: «Не лінуйтеся, підіть проголосуйте».

«До другого туру я не пройшла (сльози на очах). Ну, будемо вибирати з тих, хто є…» – з такими словами та ефектним фото до виборчої дільниці вирушила модель Наталя Гоцій.

«Ну, з Богом! І нехай настане мир. Усі люди розумні й розуміють, що ані завтра, ані післязавтра, ані навіть за рік великих змін не варто чекати, але ми віримо, що поступово все стане на свої місця», — написала телеведуча Регіна Тодоренко на підтримку Володимира Зеленського.

Зі словами «За майбутнє» та світлиною сина Андрія на виборчій дільниці про свій вибір повідомив Потап.

Телеведучий Тімур Мірошниченко підтримав Петра Порошенка та подякував йому: « ДУЖЕ НЕПОПУЛЯРНИЙ ПОСТ. Поки всі постять фоточки з новообраним Президентом, виставлю із колишнім. І подякую йому. Подякую за біометричний паспорт і безвіз із понад сотнею країн світу, за лоукости та швидкісний інтернет, за можливість мирно жити і існувати на 90% території країни, за потужний ривок української музики, літератури та кіно, за зростаючу економіку не зважаючи на війну, за армію, яка сама вже може давати майстер-класи військовим НАТО, за повагу до країни в світі, за те, що тепер Україна не «де це?» чи «десь біля Росії», за стрибок країни в більшості світових рейтингів, за максимальну наближеність до ЄС, за прозорі тендери, за свободу слова, за можливість мати іншу думку, за чесні та прозорі вибори, за… багато чого іншого».

Пам’ятне селфі біля виборчої скриньки зробила й телеведуча Оля Фреймут.

View this post on Instagram

З Богом!

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

Джамала була щирою та закликала починати зміни із себе: «Для мене оптимізм – це моя власна стратегія. Якщо ви не вірите, що краще майбутнє можливе, ви ніколи не зробите крок, який приведе до нього. Якщо ви вважаєте, що немає надії, її не буде».

Зі свого боку Анна Лукашевич, директорка бренду FROLOV, також поділилася своїми думками: «Бути у меншості не страшно. Тут геть усі класні люди»

«Демократія – це форма правління, при якій кожен отримує те, на що заслуговує більшість», – словами Джеймса Дейла Девідсона висловила свою думку про вибори співвласніця бутиків Sandro та Maje Олександра Червоненко.

«Як же це круто, коли у країни молодий, талановитий і перспективний президент! Вітаю країну! А Володимиру Зеленському бажаю сил і мудрості! І не втрачати почуття гумору!» – привітала переможця продюсерка Нателла Крапівіна, додавши фото новоспеченого переможця з першою леді, яке сьогодні набуло популярності в мережі.

Привітала Володимира Зеленського й колега Олена Кравець, додавши скріншот з телефонної книги з ім’ям нового президента.

«Результати сьогоднішніх виборів, говорять про одне – українській політиці потрібне перезавантаження! Україні потрібні нові обличчя! За 4 місяці (як він сам сказав) Володимир Зеленський створив команду, яка обійшла нинішнього президента (людину, яка більше 20 років у політиці) з попереднім результатом 74% на 24%! Володимире Олександровичу, не підведи країну! Віримо в тебе! Нехай все вийде! Віримо в краще для України!» – з таким текстом опублікував спільне селфі з лідером виборів телеведучий Олександр Скічко.

View this post on Instagram

Однажды на Банковой 😂. А если серьёзно, то результаты сегодняшних выборов, говорят об одном – украинской политике нужна перезагрузка! Украине нужны новые лица! За 4 месяца (как он сам сказал) @zelenskiy_official создал команду, которая обошла нынешнего президента (человека который более 20 лет в политике) с предварительным результатом 74% на 24%! Владимир Александрович, не подведи страну! Верим в тебя! Пускай все получиться! Верим в лучшее для Украины! #выборы2019

A post shared by Oleksandr Skichko (@aleksandrskichko) on

 

Свою присутність на виборчій дільниці засвідчив за допомогою селфі й учасник гурту The Hardkiss Вал Бебко.

Про виконання громадянського обов’язку відзвітував і телеведучий Олександр Педан.

Так само, як і Ярослава Гресь.

View this post on Instagram

Как орать друг на друга в фейсбуке, так все готовы. А как прийти на выборы – так явка 45%. Бросайте свои шашлыки и мчитесь на участки, чтобы потом не жаловаться, что какие-то идиоты выбрали какого-то идиота, а вы тут не при чем. И пожалуйста. Вне зависимости от результата: 1. Не плодим истерику. От нее никакого толка. 🙏🏻 2. Становимся конструктивными и внимательными критиками! 👀 3. Работаем больше и лучше. 🚀 4. Очевидно, мы не готовы к ответственности за страну. Начнем с малого – с ответственности за себя, свою семью, свой чистый двор и лифт без жвачек, наконец, за свою порядочность. Мы не можем быть уверены, что тот, кого мы выберем, выполнит свои обещания. Но мы точно можем выполнять свои. 🌟 5. Помним, что Президент Украины не Мессия. Он не воскресит мертвых, не сделает доллар по 8, не очистит авгиевы украинские конюшни за 24 часа. Это человек, которого мы нанимаем на работу. Чтобы он был эффективен, мы должны понимать, какие задачи он решает и интересоваться их выполнением, а не пускать все на самотек до новой избирательной компании. Это ведь наша родина, дорогие. Здесь нам жить, здесь растить детей. А значит, нам точно не пох#й. #выборы #лучшееконечновпереди #хочетсяверить

A post shared by Yaroslava Gres (@yaroslavagres) on

Письменник Антон Фрідлянд також поділився своїми міркуваннями на тему: «Входження до 25% не гарантує, що ви автоматично станете інтелектуальную елітою. Це не так працює».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: