Дуже «СИЛЬНО»: прем’єра кліпу MONATIK
Мінімалізм, неон і віртуальна реальність.
Н

а офіційному YouTube-каналі MONATIK відбулася прем’єра довгоочікуваної відеороботи на трек «Сильно». У новому кліпі, режисеркою якого виступила Таню Муіньо, мультиартист занурює глядача у відкритий космос кохання, у спроєктований ним сон, який він щиро бажає відчути кожному.

MONATIK інтегрував безкінечний світ підсвідомості у повсякденне життя в самому серці Києва. Головна героїня відео, модель Анна Шуть, занурилась в атмосферу майбутнього у власному сні, здійснивши політ з висоти 30 метрів. Для зйомок вона проходила спеціальну підготовку з акробатами.

Цією відеороботою мультиартист відкриває наступну сторінку сучасного кліпмейкерства і вкотре задає тренд у філософії візуального мистецтва. Це новий «Сильний» етап у творчості MONATIK.

«Іноді, коли сильно кохаєш, здається, що потрапив у сон. Нічого навколо не існує. Лише невагомість і краса, якою хочеться милуватися вічно. З усіх ракурсів. У будь-який час.

Краса, яка не знає меж, страхів і кінця.

Та, що пробуджує у вас творця, портрети якої хочеться малювати знов і знов для того, щоб емоції, які вона дарує, залишились, застигли назавжди і ніколи не вщухали, а перетворювалися на музику, слова, вірші, пісні». 

Вихід кліпу артист анонсував арт-тизером. У ньому MONATIK з’являється у просторі з п’ятьма вівцями. Наступного дня він виклав відео, де було вже чотири вівці. Ще через день  — три.

«Як чудово навіть прокинувшись, зрозуміти, що сон був лише трошки гіперболізований своїми барвами й відсутністю гравітації — все інше відбувається наяву. Ця робота саме про це відчуття».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: