Два роки потому: Клер Вайт Келлер про весільну сукню Меган Маркл
«Це була дуже особлива церемонія: справжня та відверта».
Я

к ми і передбачали, ексочільниця бренда Givenchy Клер Вайт Келлер продовжила згадувати знакові моделі та найкрасивіші сукні власного авторства. Так, в своєму Інстаграм Клер опублікувала деталі створення весільного образу Меган Маркл, який два роки тому вмить став культовим.

Вона відверто розповіла, як відбувалася її співпраця з герцогинею у 2018 році та на чому наречена зробила акцент. Окрім того, Клер додала галерею з найяскравіших фото.

Рівно два роки тому я відчувала неймовірний спектр емоцій!

«Саме цього дня, рівно два роки тому, я була на фінальній примірці дуже секретної сукні. Тоді я відчувала неймовірний спектр емоцій. Весільний образ для дизайнера — це один з найпрекрасніших і водночас дуже особливих моментів.

Під час роботи мені як художниці потрібно відпускати власні емоції та ловити почуття того, для кого розробляється сукня. Подібний приватний процес призводить до певної довіри та близькості.

На вбранні було важливо відобразити 53 квітки, що символізують 53 країни!

Через години розмов із Меган, зустрічей та досліджень поступово усі шматочки цієї красивої історії зібралися докупи. Класика поза часом та простота стали ключовими принципами нареченої.

Меган зазначила, що на вбранні варто відобразити 53 квітки, що символізують 53 країни, які входять до Співдружності націй».

Це була дуже особлива церемонія: інклюзивна, справжня та відверта!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: