Дві легенди: Ален Делон та Жан-Поль Бельмондо у фотосесії Paris Match
До 70-річчя видання.
Ф

ранцузькому щотижневому журналу «Парі-Матч» в цьому році виповнилося 70 років. Для фотосесії в ювілейному номері видання запросило двох культових французьких акторів: Жана-Поля Бельмондо та Алена Делона. Дует вийшов напрочуд гармонійним та позитивним.

83-річний Ален Делон нещодавно отримав «Золоту пальмову гілку» на Каннському фестивалі, а 86-річний Жан Поль-Бельмондо в недавньому інтерв’ю заявив, що знову готовий повернутися в кіно – востаннє актор з’являвся на екранах десять років тому у фільмі «Людина і його собака» режисера Вітторіо де Сіка.

Цікаво, що актори приблизно одного віку й рівня популярності. Вони завжди ревно ставилися до успіхів і слави один одного і нерідко сварилися. Одного разу Бельмондо навіть подавав до суду на свого колегу, коли побачив афішу спільного фільму, де ім’я Делона було написане крупнішим шрифтом. Однак актори залишилися друзями, що й доводить ця фотозйомка.

Delon-Belmondo, duel au sommet pour Paris Match

Le Samouraï et le Magnifique règnent depuis soixante ans sur le cinéma français. Paris Match les a réunis pour son numéro anniversaire. Voici les coulisses de cette rencontre exceptionnelle https://bit.ly/2KQjvKk#70ansParisMatch

Gepostet von Paris Match am Freitag, 14. Juni 2019

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: