Дві нові лінійки у межах літньої колекції бренда KATIMO
Сукні з пишними рукавами та сукні-бюстьє, спідниці й топи з натуральної бавовни, а також легкі плащі.
Б

ренд KATIMO представив літню колекцію образів у двох капсулах. Перша лінійка була створена в умовах вимушеного локдауна всього людства, тобто в світлому очікуванні моменту, коли життя повернеться до звичного ритму. Цей період дав можливість сповільнитися, озирнутися і змістити фокус на красу того, що нас оточує. Навіть перебуваючи в місті серед багатоповерхівок, можна підняти голову і побачити блакитне небо. Саме ці два антагоніста — велике місто і природа, обидва по-своєму еклектичні, — стали відправною точкою у створенні капсули.

Друга лінійка образів демонструє абсолютно жіночні аутфіти.

«Жінкам потрібен одяг, який оспівує їхню красу просто зараз, коли місто поступово повертається до звичного ритму», — зазначає дизайнерка бренда Катя Тимошенко.

Відтак у капсулі представлені вільні сукні з попліну з пишними рукавами, сукні-бюстьє в дусі романтики великого міста, спідниці й топи з натуральної бавовни, а також легкі плащі. Еклектика квітучого саду і міського середовища повністю розкривається в палітрі капсули: прохолодні відтінки блакитного, пастельного жовтого і пильно-зеленого кольорів із соковитим вкрапленням червоного.

Креативний директор: Тетяна Немченко

Фотограф: Андрій Грей
Стиліст: Євгенія Скварська
Макіяж і зачіски: Оксана Черепаня
Модель: Таня Поліщук

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: