«Двоє»: прем’єра українськомовного треку Макса Барських
«Серед 8 мільярдів сердець, що б'ються на різних континентах, є тільки одне, з яким я хочу, щоб моє серце звучало в такт…»
З

нагоди свого дня народження співак Макс Барських, який нещодавно прикрасив обкладинку Playboy, презентував чуттєву українськомовну пісню. 8 березня на офіційному каналі артиста відбулася прем’єра треку «Двоє», про що він повідомив у своєму Інстаграм.

«Сьогодні, на честь свого 30-річчя, я вирішив зробити для вас музичний подарунок і випустити у світ неймовірно чуттєву композицію «Двоє» українською мовою. Розчиняйтеся в любові і насолоджуйтеся нашим mood-відео», — написав Макс.

Це ще один сингл з майбутнього альбому співака «1990», представлений у межах музичного квесту Nezemnaya 2020, і третій довгоочікуваний українськомовний реліз у кар’єрі Барських.

«Серед восьми мільярдів сердець, що б’ються на різних континентах світу, є тільки одне, з яким я хочу, щоб моє серце звучало в такт… У цю мить фізичний світ перестає існувати й всередині нас зароджується цілий всесвіт, у якому є тільки двоє…».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: