«Дякую, що жива»: Дашу Астаф’єву дивом врятували після внутрішнього крововиливу
Як виявилося, минулого тижні співачка була на межі життя та смерті.
Н

ещодавно Даша Астаф’єва пережила внутрішній крововилив і поділилася з підписниками відвертою історією про своє здоров’я та можливі наслідки безвідповідального ставлення до нього.

 

«Я звикла менше говорити про особисте, про проблеми, про здоров’я… І підтримую те, що про це не прийнято.

Але минулого тижня я пережила величезне потрясіння, яке мене оживило і привело до більшої усвідомленості й розуміння слова «відповідальність».

Упродовж двох днів у мене болів живіт. Болів планово, тож я пила знеболюючі. Два дні я провела у справах: зустрічах, зйомках, переговорах, планах, інтерв’ю тощо. Пила таблетки, які практично не допомагали, і посилалася на те, що втомилася, перенервувала, і ось, будуть вихідні, і я відпочину, полежу…», — сподівалася на краще дівчина.

На жаль, сталося не так, як гадалося. Причиною болю була внутрішня кровотеча, про яку Даша дізналася вже в лікарні. Ба більше, її дивом врятували лікарі.

«Сьогодні, коли я вже змогла ознайомитися з інформацією з цієї теми, я розумію, що сталося диво. Мені пощастило. Не робіть так. Бережіть себе і тих, хто поруч. Якщо болить — не терпіть і не чекайте! Принаймні розкажіть про це близьким. Не залишайтеся з бідою сам на сам!» — застерегла всіх артистка.

Бажаємо Даші якнайшвидше забути цю історію як жахливий сон, берегти себе і надалі уважніше ставитися до свого здоров’я.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: