«Дякую за турботу!»: перше звернення Кейт і дата нового виходу у світ
Спойлер: це відбудеться швидше, ніж передбачали у пресі. Принцеса потрохи повертається до роботи.

Після низки конспірологічних теорій та передбачень нарешті Кейт Міддлтон перервала мовчання і зробила публічну заяву. Вона зараз переживає складний період у житті, лікується, утім звернулася до шанувальників із чуттєвим дописом і додала в мережу нове, раніше не опубліковане фото.

«Мене вразили усі ті добрі слова підтримки, які я отримала упродовж останніх місяців. Це справді змінило для нас світ і допомогло нам із Вільямом пережити важкі часи. У мене доволі гарний прогрес у лікуванні, але ті, хто стикався з хімієтерапією, знають, що можна переживати як добрі, так і погані часи. Моє лікування триває і триватиме ще упродовж кількох місяців.

У дні, коли я почуваюся добре, я приділяю час шкільному життю дітей, а також тому, що заряджає енергією та позитивом. Я також почала потрохи з дому займатися робочою діяльністю. Я з нетерпінням чекаю на The Trooping Colour у колі родини цими вихідними і сподіваюся приєднатися до деяких публічних заходів цього літа, але тільки в тому випадку, якщо знатиму, що я в безпеці». Враховуючи, що парад Trooping The Colour відбудеться вже завтра, це дійсно чудова звістка, яка вразила фанів.

Кейт на Trooping the Colour, 2023

Це буде перший великий світський вихід принцеси за останні пів року після оголошення про хворобу. «Я вчуся бути терплячою, прислухаюся до свого тіла, приймаю кожен день і дозволяю собі витратити час на зцілення. Дякую усім за розуміння й особливо тим, хто так сміливо ділиться зі мною схожими історіями».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: