Дика природа США, постфутбольний Рим і сонячна Туреччина: вихідні джетсетерів
Дабл-дрес Маші Єфросиніної з чоловіком її мрії, дівочі посиденьки Анни Андрес і Санти Дімопулос у Сен-Тропе, відпочинок футболістів після непростої гри.
Ц

і вихідні запам’яталися джетсетерам шаленими емоціями, адже 3 липня вся Україна вболівала за нашу збірну під час гри з Англією на Євро-2020. Попри поразку українських гравців, герої JS висловили слова подяки.

Юрій Горбунов і Катерина Осадча дивилися матч у компанії. Подружжя зібрало друзів за великим столом. До пари приєдналися NK, Потап, Ірина Ковальчук, Ірина Костюк, Сергій Созановський та Ірина Матейкович.

Футболісти збірної в неділю провели час у компанії близьких. Подружжя П’ятових, Кривцових і Степаненків спільно повечеряли.

Маша Єфросиніна разом із сином і подругою Ольгою Балабан вирушила до Туреччини. «Дабл-дрес із чоловіком моєї мрії», — підписала фото телеведуча.

Подруги Санта Дімопулос та Анна Андрес у Сен-Тропе. «Із самого ранку дощило, приїхала в Сен-Тропе — і знову дощ, але тільки-но ми зустрілися і сіли за стіл, вийшло сонечко».

Єлизавета Скічко-Юрушева приїхала в Черкаси, щоб побути разом зі своїм чоловіком Олександром.

Андрій Федорів, фанат Національних парків США, досліджував дику природу в Кеннон-Біч.

Олена Рева відпочивала в Туреччині з чоловіком Віталієм і дітьми. Трішки романтики ніколи не завадить.

Жан Гріцфельдт провів спекотний вікенд у басейні. «Твої слова водиця», — жартома написав дизайнер.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: