«Дилер реальності»: гучний роман Ніколаса Дімітрова вийшов українською
Наступного року світ побачить англомовна версія роману, а, можливо, й екранізація від продюсерів Mortal Combat та Paramount Pictures!
Б

олгарський письменник Ніколас Дімітров представив україномовну версію свого роману, що став бестселером! Шпигунський трилер вже побив рекорди продажів у сусідніх країнах, а тепер вийшов українською та став лідером передпродажів у видавництві «Фабула»! Головною особливістю футуристичної історії про корпоративного шпигуна, який стає месією першої цифрової релігії у світі, є кінцівка роману. Цього разу Ніколас завершив події книжки в улюбленому Києві, де проживає вже кілька років.

Письменник пропонує читачам замислитися, де в цифровому суспільстві проходить межа між дозволеним і забороненим, вигадкою і реальністю.

Основні світові релігії перетворилися на великі корпорації!

«Церковники захопили монополію на віру, однак людина сьогодні не потребує посередників, щоб стати ближче до Бога», — запевняє Ніколас Дімітров.

Ніколас Дімітрів

„ В епоху постправди, коли форма полеміки домінує над ціллю, й диктує напрямок розвитку, фантасмагоричність «Дилера реальності» яскраво підкреслює глибину пустоти навколишнього середовища. Вавилон поступово та ретельно зжирає себе зсередини! “
Олег Михайлюта (Фагот)
співак, соліст гурту ТНМК

Важливо, що наступного року світ побачить англомовна версія роману, що вийде в одному із найбільших видавництв світу, а також чекаємо на екранізацію від продюсерів Mortal Combat та Paramount Pictures.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: