Модний лицар: Ральф Лорен отримав почесний британський орден
Урочиста церемонія посвяти в Букінгемі за участю принца Чарльза.
П

очесне звання лицаря-командора ордену Британської імперії Ральф Лорен отримав за особливі досягнення в світовій fashion-індустрії. Монархія на чолі із королевою оцінила внесок майстра в розвиток світової моди і культури, а також його благодійну діяльність. До того ж це особливий подарунок до 80-річчя маестро, яке він святкуватиме в жовтні цього року. А також до 50-річчя бренду Ralph Lauren.

Урочиста церемонія за участю принца Чарльза відбулась в Букінгемському палаці. Цікаво, що Лорен став першим американським дизайнером, що отримав британську нагороду такого високого рівня. Але з одним нюансом – звернення «сер» до титулу не додається, адже він не є громадянином Великобританії. Під час нагородження Ральфа підтримувала вся родина, зокрема, його старші діти.

Варто зазначити, що подібні королівські нагороди раніше отримували лише декілька громадян США: акторка Анджеліна Джолі, режисер Стівен Спілберг, підприємець Білл Гейтс, колишній мер Нью-Йорка Майкл Блумберг, президент США Рональд Рейган.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: