Дизайнери про молодшу сестру Жаклін Кеннеді
Лі Радзивілл сьогодні виповнилось би 86 років.
Л

і Радзивілл — це безумовне втілення американської мрії. Стиль красуні був еталонним, а жоден світський захід та модний показ 60-70 років не обходився без її участі. У житті Лі були три стихії: кінематограф, дизайн інтер’єрів та мода.

Вона була справжньою іконою завдяки елегантності та вишуканості, які демонструвала не тільки своїм смаком, але й своєю роботою. Радзівілл була послом бренду, виконавчим директором зі зв’язків із громадськістю та координатором особливих заходів Дому Giorgio Armani. Коли серед твоїх друзів неймовірні Валентино Гаравані, Енді Уорхол, Майкл Корс та Джорджіо Армані, інакше й бути не може. На честь Лі JS згадує, що про неї думали її друзі, які мотивували її на нові звершення.

Лі Радзивілл та Жаклін Кеннеді

«Вона була надзвичайно елегантною жінкою. Коли я зустрів її на початку вісімдесятих, у мене склалося враження, що вона дещо іронізувала над існуючою американською аристократією. Вона поєднувала в собі легкість й вишуканість, безпосередність та повагу», — згадує Джорджіо Армані. Про її професійні відносини він зазначив: «Ми тривалий час співпрацювали, вибираючи разом тих особистостей, які змогли представити стиль Armani на голлівудській сцені. Вона була дуже інтуїтивною».

Лі Радзивілл та Джорджіо Армані, 1944

Американська дизайнерка Торі Бьорч надихалася стилем Лі та одну із своїх авторських сумочок назвала на її честь. Бьорч розповіла, що Радзвілл була однією з головних ікон стилю: «Вона була постійним джерелом натхнення для багатьох. Мені дуже пощастило, що я знала її. Лі була моєю дорогою подругою».

Майкл Корс згадує: «Стильна, цікава, з неймовірним почуттям гумору — це все про Лі. Я пам’ятаю, як летів з нею до Парижу й протягом усього польоту слухав її чудові історії, спогади про минуле. Це був той рідкісний випадок, коли я був у захваті від довгого перельоту. Її смерть — кінець ери, яку неможливо повторити знов».

Лі Радзивілл та Майкл Корс, 2011

Чоловік Кароліни Еррери, телеведучий Рейнальдо Еррера, вперше зустрів Радзивілл на званому вечорі на початку п’ятдесятих: «Це була особистість. Вона народилася такою. Вроджений смак, вроджена елегантність. З нею було нелегко, але у неї було багато переваг перед багатьма людьми: у тому сенсі, що у неї був стиль, смак, чудова зовнішність і вона була дуже кумедною. Її запам’ятали оточуючи як розумну, цікаву і привабливу жінку».

Лі Радзивілл та Рейнальдо Еррера, 2010

Софія Коппола сказала: «Я часто запитую себе, що б зробила зараз Лі? Вона точно знала, чого хоче, і не вагалася. Мала за честь перебувати поряд з такою жінкою».

Лі Радзивілл та Софія Коппола, 2008

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: