Джамала, Ед Ширан і учасниця Spice Girls взяли участь у концерті на підтримку українців
#ConcertForUkraine об’єднав мільйони небайдужих сердець і зібрав понад 520 мільйонів гривень.

​​Учора, 29 березня, у Бірмінгемі Ед Ширан влаштовував благодійний концерт на честь України. «Українці, я вас люблю, я стою разом з вами!», — заявив музикант і запросив відомих виконаців задля фантастичного шоу. До слова, почесною гостею заходу стала Джамала.

«Місяць повномаштабної війни — це достатньо довго. Та скільки б часу не пройшло, до кривавих злочинів не призвичаїтись ніколи. Ні нам, ні світу», — написала виконавиця в Instagram.

Ед Ширан і Джамала

«Те, що зробили вчора британці у Бірмінгемі — дійсно велика справа. Зібрати таку кількість зірок, понад 10 000 гостей у залі, сотні тисяч глядачів в онлайні і, як результат, понад 13,4 мільйона фунтів (понад 520 мільйонів гривень) на підтримку українців.

У залі, за сценою — лише єдність та підтримка. Гримери, інженери зі світла… усі вони погодилися працювати безоплатно, аби влаштувати цей івент і зібрати кошти. Чому я вдаюсь до цих деталей? Тому що поки світові політики зволікають, звичайні люди не покидають нас ні на мить.

Відкривають двері своїх домівок українцям, збирають кошти, поширюють інформацію, воюють з нами пліч-о-пліч — наближуючи перемогу #StandWithUkraine», — підкреслила Джамала та додала пам’ятні фото та відео, зокрема із учасницею Spice Girls Еммою Бантон і організатором проєкту Едом Шираном.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: