Джефф Безос потрапив до списку мільярдерів-лузерів Forbes
Бернар Арно та Марк Цукерберг очолили рейтинг фаворитів 2019 року.
В

певнено залишаючись найбагатшою людиною планети, Джефф Безос потрапив до цьогорічного списку Forbes у якості мільярдера-лузера. У 2019 році засновник Amazon та CEO Bezos розлучився та віддав ексдружині майже 37 мільярдів доларів, у той час як здорожчання акцій компанії призвело до зменшення збитків до 13 мільярдів та почесного другого місця серед мільярдерів-невдах.

Перше місце в індійського бізнесмена Азіма Премджі (збиток за 2019-й склав $14,1 мільярда), третє — у голови індійського конгломерату Essel Group Субхаша Чандри (збиток склав $3,4 мільярда).

Четверте місце в колишнього голови компанії Uber Тревіса Каланіка (його збиток становить $3,1 мільярда, а статки — $2,8 мільярда). П’яте — у співголови Zall Smart Commerce Group Янь Чжи ($3 мільярди), власний капітал якого складає $2,1 мільярда.

П’ятірку лідерів, які змогли примножити власний капітал, очолив француз Бернар Арно. Для виконавчого директора конгломерату LVMH (включає понад 70 брендів, зокрема Louis Vuitton, Bulgari, Dior, Fendi, а відтепер й Tiffany & Co.) 2019 рік був аж занадто вдалим — його прибуток склав 40 мільярдів доларів.

Бернар Арно та Кім Джонс

На другому місці — засновник Facebook Марк Цукерберг з $22 мільярдами та загальним власним капіталом у $72 мільярди. $17,3 мільярда — прибуток бізнесмена Амансіо Ортеги. В ексголови Microsoft у здобутку $16,3 мільярда, а ось у індійського підприємця Мукеша Амбані — $16,1 мільярда. Власний капітал глави Reliance Industries складає $61,4 мільярда.

Марк Цукерберг

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: