Джетсетери обирають джети! Плюси та «підводні камені» подорожей приватними літаками
Максимальна безпека, бездоганний сервіс, жодних черг в аеропорту та вражаючий прайс.

Експерти компанії Alterego travel спеціально для JetSetter.ua розповіли про нюанси та «підводні камені» актуальної нині бізнесавіації.

У сучасних карантинних реаліях багато вибагливих мандрівників обирають саме приватні чартерні рейси. По-перше, очевидною перевагою такого польоту є безпека. По-друге, відсутність ризику запізнення на рейс. Та й загалом це дуже комфортно: вибір зручного дня і часу вильоту, відсутність необхідності стояти у виснажливих чергах на паспортному та прикордонному контролях, мінімізація контактів із великою кількістю людей в аеропорту — все це вирішує джет.

Враховуючи вищевказане, недивно, що на ринку приватних перельотів зараз спостерігається неабияке пожвавлення.

Private Jet GIF by All Eyez On Me - Find & Share on GIPHY

Аби уникнути неприємних моментів, рекомендуємо бути базово підкованими для правильного вибору й бронювання вашого private jet.

Вартість

 

Одне із головних питань — вартість перельоту, яким чином вона формується та від чого залежить.

Насправді на ціну подорожі впливає багато факторів, адже, окрім тривалості польоту, враховується низка моментів.

Технічні характеристики та комфорт включають у себе декілька складових. Насамперед це клас борту.

Бізнес-джети діляться на кілька категорій:

 

легкі реактивні літаки. Середня крейсерська швидкість даного класу повітряних суден 600-700 км/год, місткість пасажирів — не більше 6 чоловік, дальність безпосадочного перельоту — близько 2500 км, а також мінімальна комфортабельність на борту. Встати у повний зріст у таких літаках неможливо. Вартість таких бортів варіюється від 2 до 3 тисяч євро за льотну годину, незалежно від кількості пасажирів.

середні та середньомагістральні реактивні літаки. Мабуть, наразі це найбільш затребуваний клас. Передбачає достатній рівень комфорту для пасажирів, пропонує 7-9 місць, має значно більшу дальність польоту, аніж легкі літаки, і подолає в середньому 6 500 км із швидкістю польоту до 850 км/год. Вартість оренди таких літаків у діапазоні від 3 до 4.5 тисяч  євро за годину польоту.

важкі реактивні літаки можуть здійснювати безпосадочний політ до 8-9 годин. Вміщають до 12-14 пасажирів і можуть запропонувати ширший асортимент послуг, головною з яких, безумовно, є наявність спальних місць. У салоні таких літаків можна стояти на повний зріст. Вартість варіюється від 5 до 8 тисяч євро за годину польоту.

далекомагістральні бізнес-джети — «еліта» ділової авіації. До цього класу належать літаки з максимальною дальністю польоту понад 9000 км і злітною вагою понад 36240 кг. Вони із легкістю доставлять 19 і більше пасажирів до найвіддаленіших куточків планети. Усі моделі даного класу мають максимально сучасне технічне устаткування і спокійно долають відстані між Києвом і, наприклад, Ріо-де-Жанейро. Вартість оренди таких літаків зазвичай становить близько 10 тисяч євро за годину.

Сервіс

 

Наскільки для вас важливий персоналізований підхід? І чи готові ви пожертвувати ним заради економії? На вартість подорожі впливає наявність або відсутність бортпровідниці на рейсі. Варто також заздалегідь поцікавитися, чи включено у вартість обслуговування у VIP-залах аеропорту вильоту і прильоту. Зокрема, серед важливих питань є харчування на борту та його якість. Варто розраховувати, що вартість VIP-зали і VIP-кейтерингу для одного пасажира в один бік у середньому становитиме 300-400 євро.

Послуги аеропорту

 

Саме обслуговування в аеропорту становить більшу частину вартості перельоту. Перевізник змушений платити значні суми за послуги обслуговування літака, особливо у великих міжнародних аеропортах.

Зовнішні фактори

 

Додаткові зупинки. Якщо в маршруті понад один пункт призначення або необхідно зробити дозаправку авіапаливом, це спричинить підвищення вартості авіаперевезення.

Погодні умови. Наприклад, у зимовий період додатковою витратою є обливання літака антиобморожувальною рідиною, оплачують цю послугу саме пасажири бізнес-джета.

А краще одразу звернутися до професіоналів, які допоможуть підібрати оптимальний формат приватної подорожі за адекватною ціною. Експерти Alterego travel як ніхто знаються на цьому питанні, тож неодмінно допоможуть.

__________________________________________________________________________________

Адреса: Київ, Льва Толстого, 39

Телефон: +380 (66) 777 74 72

www.alterego.travel

Текст: Анна Воєвода

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: