Джіджі Хадід та Ірина Шейк у новому кампейні Burberry
Два різних погляди на одну колекцію!
Ч

ерговий кампейн Burberry відзнятий у двох версіях фотографами Данко Штайнером та Ніком Найтом. Кожен представив своє бачення колекції. Музи сезона — Джіджі Хадід, Сора Чой, Ірина Шейк, Френ Саммерс.

Штайнер побачив нову колекцію на тлі океану. Саме вода, на його думку, гармонійно обрамляє класичні силуети, а шкіряні та хутряні аксесуари вдало контрастують з пляжною локацією. «Поняття води прийшло прямо з теми шоу Burberry Tempest. Окрім того, що океан — це чудовий фон для фото, ми хотіли, щоб вода грала велику роль в зображеннях: саме вода є джерелом змін і відкриттів. Ми прагнули, щоб наша дивовижна команда моделей взаємодіяла з цією потужною, природною силою. І нам усе вдалося!» — прокоментував роботу Данко.

Тим часом зйомка Ніка Найта присвячена технологіям і демонструє образи в студійній обстановці з телевізорами і відеокамерами. «Здається, що все наше життя тепер засноване на екранах, з швидкими зображеннями, доступними на будь-якій поверхні навколо нас — від телефонів і ноутбуків до цифрових рекламних баннерів».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: