Джордж Клуні захистив вагітну Меган Маркл
Актор прокоментував її секретний лист до батька, що став надбанням громадськості.
Д

о пологів залишається все менше й менше часу, а пристрасті навколо герцогині не вщухають, скоріш навпаки. «Я пишу це з важким серцем, не розуміючи, чому ти обрав саме цей шлях, незважаючи на біль, який мені завдаєш. Ти розбив моє серце на мільйон шматочків, завдав безпідставного болю й вирішив не говорити правду та маніпулювати», — частина особистого листа Меган до батька, який сколихнув мережу цього тижня.

Лист на 5 аркушах, датований серпнем 2018 року та сповнений жалю, викликав у читачів різні емоції. Зрозуміло лише одне: письмове звернення доньки (без її згоди) опублікував в мережі батько. Їі прохання уникати втручання ЗМІ він знову проігнорував, тож примирення найближчим часом не очікується.

Захистив подругу та прокоментував цей лист Джордж Клуні. В інтерв’ю для журналу Who 57-річний голлівудський актор порівняв життя Меган з трагічною історією принцеси Діани: «Усі зараз переслідують Меган, її переслідують скрізь й ганьблять, як і колись Діану. Історія принцеси повторюється, ви не вважаєте? На жаль, ми бачили, як це закінчилося. Вона передала листа батькові й не отримала достойної відповіді. Я думаю, що це безвідповідально. Навіть більше, я здивований. Не можу передати вам, як це її засмучує», — додав Джордж.

Джордж та Амаль Клуні на весіллі принца Гаррі й Меган Маркл, 19 травня 2018

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: