Едемський сад та паризький антикваріат: будинок Дріса ван Нотена
Вчора дизайнер святкував 63-річчя. Вітаємо та запрошуємо на віртуальний тур його розкішним особняком.

Дріс ван Нотен — один із найвідоміших дизайнерів сучасності. Але мало хто знає, що майстер принтів та ефектних образів добре знається й на дизайні та садівництві.

Як доказ — його фантастичний неокласичний будинок, розташований у Лієрі, неподалік від Антверпена. Нерухомість побудована в 1840-х роках, а сучасно оснащена вже дизайнером інтер’єру Гертою Воорджансом.

Будинок мебльовано вишуканим антикваріатом (частину з якого Дріс купував у Брюсселі та Парижі), а в інтер’єрі простежується неосяжна любов дизайнера до візерунків та екзотичної графіки.

Парк площею 55 акрів, який оточує особняк, Дріс ван Нотен перетворив на сад, що нагадує сучасний Едем.

«Тут є троянди, жоржини, живоплоти, у нас 50 різних видів гортензій. Все квітне в різну пору року, і ми проводимо тут час навіть у найхолодніші місяці.

Перед Різдвом з’являються перші квіти гамамелісу, цикламен розквітає вже десь у січні, а потім, звичайно, рододендрони. Дуже радію, що після шаленого дня в офісі можу прийти сюди, розслабитися і приготувати простий салат. Це момент, коли я почуваюся найщасливішим.

Упродовж багатьох років я розділяв свою роботу дизайнера і садівника так само, як церкву і державу, але я часто дивувався, як ці два улюблені світи мого життя можуть зіткнутися і поєднатися».

Фото: Франсуа Галар

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: