Еклектичний дім Леоніда Мартинчика
Фото нової оселі телеведучого ексклюзивно для JS!

Телеведучий та найстильніший чоловік країни за версією Elle Man Леонід Мартинчик показав JS свою нову оселю й розповів, чому переїхав за місто та як створював інтер’єр.

Багато років я жив у самому центрі Львова, неподалік Оперного театру. Це видається дуже романтичним, проте насправді таке житло створює дуже багато дискомфорту. Зокрема, звичні для старих домів проблеми з трубами, електрикою, опаленням. А ще Львів — унікальне місто, адже тут в’язниця розташована у самісінькому центрі. І вгадайте, куди виходили мої вікна? Правильно, на тюремні казарми. Останньою краплею стала неможливість провести опалення і замінити старі австрійські пічки. До того ж мої батьки переїхали за місто, і я також спокусився переїхати у затишніше нове помешкання. Вони придбали мені квартиру неподалік від себе.

Головною задачею було зберегти атмосферу центру Львова, на якій, власне, і будується мій Інстаграм. Розглядаючи мої світлини, підписники ніби прогулюються разом зі мною його вуличками або п’ють каву на Площі ринок. Тому я вирішив перенести це відчуття до себе за місто, і оформив оселю відповідно.

Головною принадою моєї нової квартири є вікна. Їх багато, а вид на широкі квітучі поля — просто неймовірний. Планування спочатку було трохи дивним – з трьома балконами! Я, звісно ж, прибрав два, тому що було б забагато для такої невеличкої квартирки. Також я забрав стіну, що розділяла вітальню і кухню, й зробив величезну студію на першому поверсі. Смарагдова кухня стала яскравим акцентом і дуже оживила інтер’єр. Марсала — мій улюблений колір, тож я обрав диван саме цього відтінку, а смарагдовий прекрасно підходить до марсали, тому вирішив оздобити кухню саме так.

„ Ванну на першому поверсі я перетворив на гардеробну. Ще одну гардеробну я планую зробити на горищі, яке наразі ще недороблене. “

Щодо стилю, то це стовідсоткова еклектика. Трошки Франції, крихта Англії та скандинавська база: білі стіни без шпалер, сірі сходи, відкриті квадратні полиці, натуральні матеріали. Мій задум був простий —  наповнити цю базу цікавими деталями та акцентами, зробивши квартиру абсолютно унікальною.


Взагалі, ви можете побачити велику кількість декору, прикрас, книжок та світлин. Прикрашати житло дрібничками — моя слабкість. Проте час від часу я ховаю частину оздоблення, змінюючи інтер’єр під свій настрій. Також в мене є спеціальне оздоблення до свят – Нового року та Великодня. Люблю прикрашати оселю відповідно до випадку, адже таким чином речі не набридають, і ти можеш відчути свято, просто відкривши зранку очі.


Головна кімната цієї квартири – спальня. Тут я відпочиваю й навіть проводжу час вдень за комп’ютером. Дуже важливий для мене кабінет — місце, де я можу повністю сконцентруватися і попрацювати.

Ще одне місце моєї сили — це гардеробна. Зараз я, звісно, все зробив би по-іншому і організував би її інакше, проте ми завжди так кажемо, коли щось вже зроблено. Я би зробив менше полиць і більше вішаків, щоб увесь одяг було видно, і я про нього не забував. А також відвів би більше місця для взуття.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: