Еко-маніфест Дорна та заклик Шнайдерів до флешмобу проти сміття
Нові прояви екологічного тренду!
О

бговорювати питання екології та особисто долучатися до їх вирішення стало дуже популярним як серед пересічних українців, так і серед селебріті. І ми цьому дуже раді!

Зараз у музеї сучасного мистецтва «Гараж» проходить виставка «Світ, що гряде: екологія як нова політика. 2030-2100». Питання, які підіймають куратори проекту, не залишили байдужим Івана Дорна. Музикант долучився до рекламної кампанії виставки і представив еко-маніфест. «Як артист, який несе відповідальність за музичну культуру, я відчуваю відповідальність і за культуру людини загалом, як мінімум за тих, хто стикається з моєю творчістю і моєї філософією. Кілограми сміття, пластику, недопалки – час зупинитися і взяти відповідальність за наші дії», – з такими словами Дорн презентував прихильникам свої відеозвернення, що складаються з кількох глав.

View this post on Instagram

Я хочу природу чистой, призываю и вас обратить на это внимание. В Музее современного искусства «Гараж»(@garagemca) идет выставка «Грядущий мир: экология как новая политика. 2030–2100», для которой я написал экоманифест. Как артист, несущий ответственность за музыкальную культуру, я чувствую ответственность и за культуру человека в целом, как минимум за тех, кто соприкасается с моим творчеством и моей философией. Килограммы мусора, пластика, окурки — пора остановиться и взять ответственность за наши действия #экологияэтомы #грядущиймир #thecomingworld

A post shared by Ivan Dorn (@dorn_ivan) on

Тим часом корисним флешмобом зацікавили Антон та Ксенія Шнайдери. Бренд Ksenia Schnaider пообіцяв вручити купу подарунків тим, хто долучиться до челенджу #cleanchallengeua, який триватиме з 1 по 8 серпня на території всієї України. Ідея проста: потрібно сфотографуватися в засміченому місці, потім прибрати його і зробити фото в цьому ж, але вже чистому місці, з мішком сміття. Звичайно, поділитися ним із відповідним хештегом. Чудова ініціатива, варто долучитися!

View this post on Instagram

Прими вызов! Собери мешок мусора и мы обменяем его на мешок подарков! Первый #cleanchallengeua пройдет с 1 по 8 августа на территории всей Украины. Суть его очень простая – нужно сфотографироваться в месте, где валяется мусор, затем убрать его и сделать фото в этом же, но уже чистом месте, с мешком мусора. Фотографии отправить на почту [email protected] и выложить в инстаграм с хештегом #cleanchallengeua ☘️ Каждый, кто это сделает получит мешок подарков, в который входит футболка @kseniaschnaider, органическое белье @_g_lingerie, набор веганских десертов @sweethunter_ , косметика ручной работы @tsukerka.cosmetics

A post shared by KSENIASCHNAIDER (@kseniaschnaider) on

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: