Економ-режим: Вікторія Бекхем звільнила особистого водія
Та знизила власну зарплатню.
У

дружини Девіда Бекхема наразі скрутні часи: Вікторія змушена затягнути свій дизайнерський пояс через проблеми у бізнесі. Продажі її бренда значно впали, компанія нещодавно зазнала збитків на 12 мільйонів фунтів стерлінгів, а прибутки скоротилися вдвічі у порівнянні з минулим роком. Тож дизайнерка впроваджує рішучі заходи для економії коштів.

Вікторія Бекхем на показі колекції SS 2020 в Дубаї

Так, міссіс Бекхем була вимушена звільнити особистого водія й наразі дістається до роботи на таксі або ж сама сідає за руль. А штаб-квартира бренда у Західному Лондоні відтепер не буде прикрашена гарними квітковими композиціями, які регулярно створював флорист, адже його теж довелося звільнити. Ще дві помічниці дизайнерки, директор з комунікацій Джо Мілою і голова PR-відділу Рут Девіс, також пішли. Ба більше, намагаючись зекономити й врятувати бізнес, Вікі знизила власну зарплатню.

За 11 років існування компанія Victoria Beckham Limited вже не вперше зазнає кризи. Так, у 2016-му бренд було підтримано спільними коштами імперії Бекхемів Beckham Brand Holdings, яка контролює всі окремі компанії родини. Згідно з даними ЗМІ, тоді Девід витратив 23 мільйони фунтів стерлінгів за три роки, щоб підтримати мрію своєї дружини.

Втім, фінансові консультанти зазначають, що настільки велике скорочення прибутку – це дуже серйозна криза для будь-якої компанії. Й додають, що «це буде дуже ніяково для Бекхемів», оскільки ситуація вказує на те, що подружжя вже на має такої ж рушійної сили, як раніше.

Девід та Вікторія Бекхем

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: