Ексклюзив JS: весільна фотосесія Тимура Мірошниченка
Ніколи не запізно знову влаштувати весілля!

Телеведучий Тимур Мірошниченко одружився півтори роки тому, ба більше, з дружиною Інною вони вже стали батьками маленької Мії. Але весільну фотосесію подружжя зробило лише зараз. Чому і як це вийшло, пара розповіла JS, та поділилася ексклюзивними світлинами.

«Весільної фотосесії у нас не було, ми вирішили не обтяжувати себе такими турботами в день весілля і просто насолоджувалися святом. Потім була низка інших тематичних зйомок: то вагітність, то тиждень Мії, півроку Мії тощо. Тема весілля вже відійшла в минуле, – розповідає Тімур. – Але одного разу дружина допомагала подрузі з вибором сукні нареченої й повідомила, що закохалася як мінімум у три сукні, тож нам терміново потрібне нове весілля. Далі все не зайняло багато часу. Весільний салон теж перейнявся бажанням Інни побути традиційною нареченою (на нашому весіллі сукня була чорною й точно не весільною), швидко організував нам фотографа, візажиста, локацію і на за якихось півдня дружина встигла побувати у декількох весільних образах (і знову не обійшлося без чорного)».

Одного разу дружина допомагала подрузі з вибором сукні нареченої і повідомила, що закохалася як мінімум у три сукні, тож нам терміново потрібне нове весілля.

«Нам хочеться одружуватися знову і знову, хоч щодня. І незважаючи на те, що багато хто готував нас до того, що перший рік складний, а ще й з маленькою дитиною, ми з упевненістю повідомляємо, що закохуємося одне в одного все сильніше з кожним днем, – додає Інна. – Ці півтора року пройшли у злагоді, теплі та турботі. І я вірю, що так буде наступні півтори сотні років. Так, у нас плани на довге спільне життя! (сміється)».

Нам хочеться одружуватися знову і знову, хоч щодня!

 

Фотограф: Ігор Хобта
Сукні: весільний салон The Wedding Shop

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: