Ексклюзивна колекція прикрас AURORA від FREYWILLE
Мистецькі доробки Клода Моне, Вінсента ван Гога та Густава Клімта обрамлені у золото.

Австрійський ювелірний дім FREYWILLE презентує ексклюзивну серію прикрас AURORA, створену із золота 18 карат та оздоблену декорованою художньою емаллю. Прикраси, що представлені в жовтому та білому золоті, створені за мотивами робіт всесвітньо відомих митців Клода Моне, Вінсента ван Гога, Густава Клімта.


Серія прикрас AURORA — мрійлива та жіночна. Вона нагадує розсип золота в небесному просторі. Кабошон з дорогоцінною емаллю поєднано з виточеним геометричним елементом, який наче нанизаний на тонкий мерехтливий ланцюжок.

Родзинкою колекції стало каскадне кольє, яке можна носити як у повну довжину, так і надівати у два ряди, створюючи більш насичену композицію в області декольте.

Сповна насолодитися новими формами від FREYWILLE можна і завдяки елегантному браслету, що приваблює погляди витонченою комбінацією золотого ланцюжка та делікатної підвіски з дорогоцінною емаллю.

Чудовим доповненням до кольє і браслета стануть сережки AURORA, що освіжають погляд і підкреслюють красу високохудожнього дизайну, нанесеного на дорогоцінну емаль.

Кольє, браслет і сережки виконані у кількох дизайнах FREYWILLE, які вже багато років є фаворитами серед шанувальників австрійського бренда.

Серія прикрас AURORA представлена в онлайн-бутику бренда, а також в офіційних магазинах на вулиці Великій Васильківській, 46 та у ТЦ Ocean Plaza.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: