Ексклюзивні кадри та 5 фактів про новий кліп Мішель Андраде «Не знаю»
JS зазирнув за лаштунки зйомок пристрасного відео.

У Michelle Andrade сьогодні прем’єра: співачка представляє новий кліп на свій перший україномовний сингл «Не знаю». Побували за лаштунками зйомок й залюбки ділимося ексклюзивними кадрами з бекстейджу та цікавими фактами про нову роботу артистки. 

У відео ми побачимо латиноамериканську колаборацію Michelle та відомого хореографа-постановника Франсіско Гомеса. Вперше артисти його виконали на сцені конкурсу «Міс Україна» та продовжили свій танець у кліпі.


Стилістом кліпу була Соня Солтес, яка підібрала героям образи в помаранчево-червоних і темно-бордових тонах, щоб підкреслити пристрасність пісні і експресію танцю.

На підготовку хореографії у артистів було лише кілька днів, але складна техніка далася їм досить швидко під час репетицій. До того ж на самому початку зйомок сталася екстрена заміна одного з танцюристів. Новому партнеру Michelle довелося вчити танець безпосередньо на майданчику.

Для зйомки фінальної сцени загального танцю було використано тонну води і п’ять дублів танців під крижаними струменями у холодному павільйоні. Ба більше, частина відео – це хореографічна і режисерська імпровізація.

За задумом режисерів Максима Шелковнікова та Дениса Манохи світ сонця, що заходить, та силуети – художнє рішення для передачі основної ідеї пісні: вона бачить тільки одного, всі інші – просто тіні. Тож дивимося!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: