Ексклюзивно для JS: Джей Ло, Малума та творці фільму «Вийду за тебе» про залаштунки
Чи підтримує Малума поведінку свого героя Бастіана?

8 лютого в кінотеатрі «Оскар» у ТРЦ Gulliver за підтримки JS відбувся допрем’єрний показ романтичної комедії «Вийду за тебе». У головних ролях — Дженніфер Лопес, Малума та Овен Вілсон. Ексклюзивно для JS Малума, Джей Ло та творці фільму розповіли про те, що залишилося поза кадром. 

Про що стрічка?

За декілька хвилин до початку грандіозного весільного концерту Кет Вальдес та Бастіана, роль якого у фільмі «Вийду за тебе» зіграв популярний співак Малума, головна героїня дізнається про зраду коханого. На їхній виступ та шлюбні обітниці чекає понад 20 мільйонів глядачів з усього світу, тож Кет доводиться зважитися на серйозне рішення…

Джей Ло про роботу з Малумою на знімальному майданчику

Досвід роботи з ним — незабутній. Коли ми знімалися у першій спільній сцені, я відразу зауважила, наскільки природний він у кадрі. Він розумів усе з пів слова. Нам було дуже весело разом. У нього є харизма, він вміє привертати увагу до себе, завдяки чому аудиторія так любить його виступи. Я була вражена тим, наскільки круто йому вдалося перевтілитися у свого героя, адже в житті вони — суцільна протилежність із Бастіаном.

Малума про свого героя

Скажу чесно, я зовсім не підтримую Бастіана в тому, як він повівся із Кет. Я зовсім не такий у житті.

Продюсерка та режисерка про роль Бастіана

«Нам так пощастило залучити його на роль у проєкті. Попри те, що це його дебют у кіно, він впорався фантастично. Він, як ніхто, розумів характер Бастіана і не засуджував його.

Малума та режисерка Кет Койро

Малума приймав героя разом із його тріумфами та помилками. Момент, коли він співає разом із Дженніфер на сцені, — неймовірний. Їхній дует дарує справжній ритм та радість», — розповіла продюсерка фільму Елейн Ґолдсміт-Томас.

«Ми багато говорили з ним про те, яким він бачить свого героя, якими рисами Бастіан має володіти. Тож завдяки його розповідям змогли доповнити фільм реальними ситуаціями із життя співака», — коментує режисерка Кет Койро.

Малума про питання соціальних мереж, котре порушується у фільмі

Фільм висвітлює цю тему та демонструє, якими можуть бути наслідки глобальної діджиталізації. З одного боку, соцмережі можуть дати фантастичний поштовх для розвитку власної кар’єри, а з іншого — завдавати чималого болю людям.

Окрім того, на нас лежить велика відповідальність, адже для мільйонів людей ми є прикладом для наслідування.

Тож як зірки та лідери думок мусимо закладати в аудиторії правильні цінності та ставати хорошим прикладом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: