Елла Кандиба стала обличчям рекламної кампанії купальників Bikki by Atelier Handmade
Цього літа у тренді мінімалізм.
У

країнский бренд Atelier Handmade представив пляжну лінійку образів Bikki by Atelier Handmade. Обличчям колекції стала топ-модель Елла Кандиба. В основі колекції — мінімалістичні однотонні купальники в найкращих традиціях 90-х.

«Епоха супермоделей — це час, який не перестає захоплювати мене. Цим дівчатам не потрібно було нічого зайвого, аби підкреслити свою красу. Саме тому я сфокусувалася на чистих лініях і пошуку ідеальної форми», — ділиться дизайнерка бренда Анастасія Єршова.

На розробку унікального закритого шва Delicate Seam, який не залишає слідів на шкірі та підвищує зносостійкість купальників пішло майже 6 місяців. Лекала кожної моделі ретельно відпрацьовані й протестовані, а пошив одягу відбувається виключно у власному ательє, що дозволяє контролювати кожен етап виробництва.

Варто зазначити, що бренд функціонує із дотриманням sustainable-принципів роботи: фокус на капсульних колекціях, використання органічних або перероблених матеріалів, власне виробництво, а також лімітований випуск, що дозволяє уникнути проблеми перевиробництва.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: