Енді Макдауелл та Жюльєт Бінош на церемонії відкриття Берлінале-2019
Голова журі стала на захист скандальнозвісного Гарві Вайнштейна.

69-й Берлінський міжнародний кінофестиваль, відомий як Берлінале, стартував декілька годин тому в Німеччині. Цього року його назвали ще й кінофорумом жінок, адже в більшості картин режисери жінки, а журі очолює Жюльєт Бінош.

Журі кінофестивалю

На прес-конференції з нагоди відкриття Берлінського кінофестивалю, Жюльєт стала на захист Гарві Вайнштейна. Оскароносна акторка заявила, що у неї не виникло проблем в її тривалих відносинах з продюсером, якого звинувачували в безлічі сексуальних домагань. До того ж вона закликала покласти край публічному гнобленню Гарві.

Жюльєт Бінош

«Я бажаю йому світла в думках і в серці», — сказала вона. «Думаю, з нього вистачить. Багато людей вже мали змогу висловитись. Тепер справедливість повинна робити свою справу. Що стосується мене, то в мене ніколи не було з ним проблем. Він був відмінним продюсером, а решта — справа правосуддя. Зараз повинен працювати суд».

Жюльєт Бінош

Серед  зіркових гостей, що побачили прем’єру першого дня Лоне Шерфіг «Доброта незнайомців», були модель Тоні Гаррн та акторка Енді Макдауелл. Також в переліку гучних прем’єр цих десяти днів «Сувенір» Джоани Хогг, Франсуа Озон «З Божою допомогою», Лоне Шерфіг «Доброта незнайомців», а також перший ігровий фільм оскароносного актора Кейсі Аффлека «Світло мого життя».

Енді Макдауелл

Україну цьогоріч на кінофорумі представить фільм польського режисера Агнешки Голланд «Гарет Джонс». Фільм розповідає про валлійського репортера, який вперше в західній пресі заявив під власним ім’ям про український Голодомор. Прем’єра стрічки відбудеться 10 лютого. Показ фільму в Україні запланований на 28 листопада 2019 року.

Тоні Гаррн

Енді Макдауелл

Енді Макдауелл

Жюльєт Бінош, Дітер Косслік та Анке Енгельке

Жюльєт Бінош та Дітер Косслік

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: