Енергія кольору: колекція купальників Lilu & Krushani
Час готуватися до відпустки.
У

країнські зірки продовжують підтримувати світовий тренд, запускаючи власні колекції одягу або косметичних лінійок. Так, співачка й телеведуча Lilu разом із дизайнеркою Оленою Крушані випустили вже п’яту колекцію купальників спільного бренду Lilu & Krushani. Цього разу акцент вирішили зробити на червоному кольорі, який являє собою мікс енергії, достатку та любові.

Lilu, в минулому році спільна з Krushani колекція робила ставку на ніжність і була адресована дівчатам, які мріють про медовий місяць. Цього року ви вирішили випустити колекцію купальників з акцентом на пристрасть — в червоних тонах. Що стало причиною такого рішення?

Ми завжди шукаємо нові рішення для колекцій. Якщо в минулому році ми побачили українок ніжними і романтичними, то в цьому році ми побачили їх іншими — сильними, активними та спортивними, відповідно, стильний і зручний одяг для пляжу просто необхідний.

Чи не пов’язана ваша колекція з тим, що в сучасному світі надважливою є внутрішня жіноча міць, а, як відомо, червоний це ще й колір сили?

Ми вибрали червоний колір, тому що це вибухонебезпечний мікс сексуальної енергії й достатку. До того ж, як відомо, кольоротерапія — потужна зброя в боротьбі з поганим настроєм, а також виклик самій собі та бажання залишатися яскравою та неповторною.

Розкажіть про особливості чергової колекціі бренду Lilu & Krushani?

У п’ятій ювілейній колекції ми, як і раніше, робили ставку на ідеальні продумані конструкції та гідні тканини європейських виробників. Наші купальники не тільки дарують красу, але й помітно корегують фігуру — приховують недоліки і надають формам додаткової привабливості. Поціновувачі бренду завжди відзначають, що наші бюст’є ідеально сидять, при цьому ми ніколи не використовуємо кісточки, тому що дбаємо про жіноче здоров’я.

Скільки часу знадобилося на розробку та втілення в життя ідей?

Близько 3-4 місяців — це і пошук матеріалів, і реалізація перших зразків, і час на відшивання колекції. Важливий аспект — відзняти фотосесію і донести інформацію про нову колекцію до споживача.

Як називається колекція? Її цілком можна було б назвати «50 відтінків червоного», дивлячись на модельний ряд…

Кожна володарка купальника з нової колекції, яку ми назвали Energy, відчує на собі всю силу цього кольору, що володіє особливою енергетикою і пристрастю.

Як думаєте, якими аксесуарами найкраще доповнювати купальник, виходячи на пляж?

Купальник, який дійсно ідеально сидить, не потребує жодних додаткових аксесуарів. Це вже мій професійний погляд. Єдине, що б я додала — це прозорий блиск для губ, окуляри та сонцезахисний крем.

Якою ви бачите володарку червоного купальника? Не секрет, що далеко не всі наважуються носити саме цей колір.

Мені здається, що будь-яка дівчина може носити цей колір, просто не кожна знайшла свій червоний. Є багато відтінків червоного. Безумовно, дівчина, яка носить наші купальники —сучасна й активна, її форми не обов’язково повинні бути 90-60-90. Вона повинна бути впевненою в собі і здоровою, це головне. Ми проти нав’язування стандартів, навпаки, ми створюємо купальники, щоб дівчата з парою зайвих кілограмів відчували себе впевненими і вільними. Не дарма вже кілька років поспіль топом наших продажів є високі стягуючі плавки, які ми теж додали в нову колекцію, але вже в червоному кольорі. Ще одна особливість наших купальників в тому, що деталі від різних купальників можна поєднувати в одному.

Чи довелося чути відгуки чоловіків про колекцію в червоних тонах?

Як відомо, чоловіки — поціновувачі жіночої краси, вони люблять все помітне та яскраве. Я показувала знайомим чоловікам кадри з фотосесії нової колекції, всі вони відгукуються тільки з захопленням. Дуже хотілося б, аби так само добре про нашу колекцію Energy відгукувалися і дівчата.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: