Енергія води й вітру: новий погляд на перламутр у ювелірній колекції Breeze від SOVA
Сила природи, що надихає.

Ювелірний дім SOVA презентував літню колекцію з перламутром Breeze. Перламутр — серце нової лінійки бренду — родом із водних глибин Азійсько-Тихоокеанського регіону. Його пластичність і міць, разом із унікальним природним походженням, надихнули ювелірів створити окрему низку прикрас, наповнену особливим сенсом.

Колекція Breeze — про потік, про силу і легкість прийняття, що найстрімкіше наближує до мрій.

Вона стосується гнучкості та свободи, які криються у несподіваному поєднанні перламутру з відблиском діамантів та химерною оправою із білого чи жовтого золота.


«Ми надихалися нескінченними проявами води. Перш за все, прагнули відобразити в колекції поєднання енергій води та вітру, які асоціюються з перезавантаженням, впевненістю, новими ідеями та силами на їхнє втілення», — говорить Артур Торосян, арт-директор бренду SOVA.

У колекції 18 прикрас: 9 пар сережок, 4 браслети, 3 персні, а також 2 кольє. Вперше у SOVA з’явилася подвійна каблучка, яка стане акцентом образу.

Breeze — це водночас зухвала грайливість і загадковість. Тендітно мерехтливий перламутр і масивні форми поєднані з виразними лініями. Як водяна гладь трансформується під натиском вітру, наповнюючись новими настроями, кольорами і фактурою, так само жінка здатна змінюватися під впливом обставин.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: